Час озиратися

Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Прочитав дивовижну статтю “зрадофільського” змісту, про те що розкол Опоблоку ніби організував дядько Петро. Суть статті така, що дядько Петро давно знайомий з Льовочкіним, а Льовочкін особа така, що при правильній мотивації мати рідну продасть. Ніби. А позаяк правильно мотивувати дядько Петро вміє – Опоблоку прийшов крантець.

Льовочкін типу роздмухав конфлікт, їх з Бойком з Опоблоку послали, і тепер “медведчуківські” і “ахметівські” одне одного матюками криють.

Прочитав я це… І, знаєте, погодився.

А й справді. Вести важкі переговори дядько Петро вміє, як ніхто – знає кожен, хто якось мав справи з “Рошеном”. Там біля нього ще Кононенко є – теж ас-переговорник зі стажем. Так що, пообіцявши по цукерці правильним людям (а цукерок у дядька Петра багато), можна добитися правильних результатів.

До речі, тут пішла чутка, ніби й з “Самопоміччю” у дядька Петра вже все тіп-топ. Мовляв, Садовий і так розуміє, що на президентських йому не світить нічого, тому про щось уже домовився з представниками дядька Петра. Мовляв, саме через це тбіліський вояж вомбата Семена на гальмах спустили і “Самопоміч”, і Банкова.

Так я до чого це пишу. На місці Гриценка та Тимошенко я б се-е-е-ерйозно замислився. А то розумієте, Анатолій оно з Томенком угоду уклав, а Томенко не просто з дядьком Петром знайомий – вони колись були однопартійцями у “Нашій Україні”. І кидати вчорашніх партнерів Томенку не звикати. Наприклад.

Та й Юлії Володимирівні час ретельно переглянути своє оточення. Проект “Батьківщина” починався зі зради – з розколу Юлією Тимошенко партії “Громада” Павла Лазаренка. Відтоді “Батьківщині” як пороблено – зраджують її скрізь і поруч.

То час Юлії Володимирівні придивитися ретельно. В її оточенні з дядьком Петром ніхто не знайомий?

Усі відео