Економ-тиждень. 7-13 вересня

Економічні новини України і світу – все, що стосується нашої країни.

Розглядаємо події 7 – 13 вересня.

АКТИВ. Обсяг швейцарських інвестицій в Україну з початку 2016 року зріс на 8,3%.
ПАСИВ. Борг окупованих територій Донбасу перед “Укренерго” за постачання електроенергії досяг 24 млрд гривень.

АКТИВ. Міністерство оборони замовило у державного підприємства “Антонов” будівництво трьох реактивних Ан-148 нового покоління. Планується спорудження штабного, морського патрульного і санітарного варіантів Ан-148.
ПАСИВ. Ціни виробників промпродукції в Україні в серпні зросли на 18%, порівняно з серпнем минулого року.АКТИВ. В Україні в серпні зафіксована дефляція 0,3%. у серпні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 1%. Найбільше (на 10,6%) подешевшали овочі. На 0,105,1% знизилися ціни на фрукти, продукти переробки зернових, сало, рис, цукор, рибу та продукти з риби.
ПАСИВ. Заборгованість держави перед шахтарями державних шахт наразі становить 355 мільйонів гривень.
АКТИВ. ММК ім. Ілліча інвестує 120 млн гривень у модернізацію листопрокатного стану.
ПАСИВ. Оплата праці українців недооцінена і уряду є над чим працювати у цьому напрямку. Про це сьогодні під час години запитань до уряду у Верховній Раді України заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

АКТИВ. Антимонопольний комітет України прийняв рішення накласти штраф на фармацевтичну компанію “Алкон Фармасьютікалз ЛТД” (м. Фрібург, Швейцарія) за змову з українськими дистриб’юторами в розмірі 937 тисяч 526 гривень.
ПАСИВ. Кількість одержувачів субсидій може зрости до 9 млн домогосподарств до кінця 2016.
АКТИВ. У 2016 році аграрії зібрали рекордний урожай зерна у понад 62 мільйони тонн.
ПАСИВ. Фонд гарантування вкладів просить в уряду 8 млрд гривень. Згідно з документом, фонду не вистачає коштів для компенсації вкладникам збанкрутілих банків.

АКТИВ. 82% тих ліків, які були замовлені у 2015 році, вже були доставлені в Україну і більшість з них вже доставлені в регіони. Вирішена проблема розмитнення ліків для онкохворих дітей, які були заблоковані на кордоні близько 1,5 місяці.
ПАСИВ. Уряду України доведеться скоротити бюджетні витрати, щоб повернути бюджет в 2016 році до мети, узгодженої з міжнародними кредиторами, так як затримка з приватизацією і слабке відновлення економіки не дали очікуваних доходів.
АКТИВ. НАК “Нафтогаз України” в судовому порядку стягнуто заборгованість в сумі 16 млн гривень з одного з боржників – “Харківської ТЕЦ-5”.
ПАСИВ. Російська Федерація збільшила експорт пива в Україну всупереч ембарго.
АКТИВ. Українська група Метінвест увійшла в топ-10 компаній промислового сектора Центральної та Східної Європи в 2015 році. За рівнем доходів компанія посіла 13-е місце серед 500 компаній.
ПАСИВ. “Чорний ринок” валюти щомісяця приносить Україні близько 200 млн доларів збитків
АКТИВ. Україна і Грузія домовились про пряме міжнародне залізнично-паромне сполучення.
ПАСИВ. Росія внесла українську сіль в список санкційних продуктів
АКТИВ. МЕА прогнозує перевищення пропозиції нафти над попитом до кінця I півріччя 2017.
ПАСИВ. Поголів’я худоби в Україні в серпні скоротилося на 2,6%.

АКТИВ. Група DCH Олександра Ярославського здобула перемогу в номінації “Краща інвестиційна програма” у рейтингу ефективних рішень міських Smart City Champ 2016. Інвестиції DCH в харківську економіку склали майже в 1 млрд доларів.

АКТИВ. Виробництво м’яса в Україні за 8 місяців зросло на 1,1% .

Слідкуємо. Рахуємо. Заробляємо. І до зустрічі за тиждень!

Поділитися:
Share

Share