Для них наші смерті лише «нєудобства» в пересуванні

Валерій Прозапас
Валерій Прозапас

Серед “дємократічних” підданих РФ піднялася хвиля обурення не через збройний напад на українські кораблі та арешт українських моряків, а через те, що росіян “пєрєсталі пускать на Украіну”.

Для них вустами старої гебешної агентури сформулювали зручну думку: “Єслі би Росія воєвала с Украіной, то Украіни уже би нє било”. І вони покірно її притримуються, не помічаючи акту відкритої війни у вигляді нападу в нейтральних водах, як не помічали артилерійських обстрілів зі своєї території, вводу своїх підрозділів, “відряджень” своїх військових для тренування на “укропах” та могил своїх солдатів під табличками з номерами.

Для них наші смерті не більше ніж “нєудобства” в пересуванні та якийсь моральний дискомфорт, бо вперті “укрАінци” ніяк не приймуть умови дружби їхнього чекістського недодиктатора.Тому нас не мають вводити в оману їхні лицемірні “тєрзанія”, як і лукавість нашої “грязі Москви”. Їх насправді дратує сам факт існування національного інтересу України, і нам його треба відстоювати, бо альтернативу ми постійно згадуємо річницями загибелі сотень тисяч бездержавних українців.

Поділитися:
Share

Share