Петро Порошенко дав інтерв’ю британському телеканалу Sky News (фото, відео)

Президент в інтерв’ю Sky News: Маємо чинити тиск для повернення Росії до цивілізованого світу, бо вона є загрозою для всієї глобальної безпеки

 

Президент Петро Порошенко в інтерв’ю Sky News наголосив, що очікує від міжнародної спільноти солідарності з Україною і організації тиску для деескалації ситуації та звільнення українських моряків.

«Вже бачив реакцію Президента США Дональда Трампа – він написав у Твіттері, що прийняв рішення, якщо Путін не відреагує на прохання про звільнення солдатів, скасує їхню зустріч. І я думаю це реакція, де Путін в повній ізоляції. Після хімічної атаки у Великій Британії, після терористичної атаки MH17, агресії на сході моєї країни, після Сирії, після всіх цих жахливих речей – Путін в ізоляції», – додав Глава держави.

«Ми повинні організувати тиск, щоб повернути Росію до цивілізованого світу. Тому що це катастрофа, це велика загроза для всієї глобальної безпеки… Це проблема не лише для України. Ми не лише боремося за суверенітет та територіальну цілісність (України – ред.), а ми боремося за свободу та демократію», – сказав Глава держави.

Президент наголосив, що ніхто не знає, де Путін з’явиться завтра. «Можливо, що Путін прийме рішення захищати «Північний потік-2», і тому вирішить атакувати країни Балтії, Скандинавські країни. Для Путіна не існує «червоних ліній», – додав він.

Глава держави підкреслив, що в існуючій ситуації дуже важливо виступати єдиним фронтом – не лише лідери, але і народи всього цивілізованого світу мають виступати разом. «І це надзвичайно важливо для глобальної безпеки», – сказав він.

Джерело

 

Російський президент ніколи не буде вирішувати, хто буде українським Президентом – Петро Порошенко

«Маю дві погані новини для пана Путіна. Перша: російський президент ніколи не буде вирішувати, хто буде Президентом України. Це рішення прийме український народ». Про це Президент Петро Порошенко сказав в інтерв’ю Sky News, відповідаючи на запитання щодо звинувачення російської сторони у створенні провокації у Керченській протоці для впливу на майбутні вибори.

Глава держави зауважив, що впевнений і довіряє Українському народу.

«Друга: якщо через закон про воєнний стан ми скасуємо вибори, в даній ситуації виграє лише одна людина. Знаєте хто це? Це пан Путін», – додав Президент.

Джерело