Пам’ятка істерички
1. Військовий стан має схвалити Рада. Там є пункти, вони можуть задіюватися вибірково.
2. Не треба бігти знімати готівку, депозити, купувати бензин, долари, сухарі – все це нікуди не дінеться – не грайте на руку спекулянтам та ІПСО окупанта.
3. Мобілізації не буде (поки). Ніхто не зніматиме з потяга в ЗСУ, тому не треба бігти в бік польского кордону, та й там бляхери тусять – закрито.
4. Якщо Рада схвалить військовий стан, то це не пожиттєво. Є термін дії – 60 діб. Далі по ситуації.
5. Категорично не треба патякати язиком про пересування військової техніки і особового складу. Фраза “кума з Великих Підштаньків і всю бригаду штукатурів вивезли на полігон такий-то” – теж зло. Менше тексту.
6. Не можеш допомогти армії, не придатний до служби – працюй де ти є, сплачуй податки, зберігай спокій, не пиши в Фейсбучику ідіотських дописів про “всьо пропало”.
7. Окрім агресії збройної (нагадую – від 2014 року вона є, сьогодні просто новий ракурс), є війна інформаційна – усі , хто діє всупереч національній єдності – мразота, або на зарплаті. Вирішуй, хто ти.
8. Хочеться написати зойк – піди погуляй годинку. Повернешся – напишеш, якщо воно ще буде актуально. А краще не засмічувати стрічку несуттєвим.
9. Не треба продукувати абсурдні поради, що слід було робити – займися своєю справою. Ти не Нельсон, не Айк, не МакАртур… Помовч.
10. Все може бути як гірше, так і краще. Україна обмежена в ресурсі “ходів”. Зараз багато що залежить від наших партнерів. Тож знов – помовч.
Холодної голови усім нам.
Запровадження воєнного стану жодним чином не передбачатиме дій за межами суверенної території України. Воєнний стан не означає оголошення війни. Він запроваджується виключно для оборони України
Gepostet von Петро Порошенко am Sonntag, 25. November 2018