Про ДТП і Лещенка

Валерій Прозапас
Валерій Прозапас

Сергій Лещенко: “Друзья, со мной случилось ДТП. Остановился на обочине трассы в разрешенном месте, когда в мой автомобиль врезался грузовик. Я стоял на «аварийке».

Ну-ну.

Добре мати знайомих розвідників.Класичне підрізання. Поліції роботи.

Відео аварії нардепа Лещенка

Народний депутата Сергій Лещенко: "Друзья, со мной случилось ДТП. Остановился на обочине трассы в разрешенном месте, когда в мой автомобиль врезался грузовик. Я стоял на «аварийке»."А тепер дивимося відео аварії

Gepostet von ЄвроМайдан – EuroMaydan am Freitag, 9. November 2018


Дмитро Вовнянко
Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Що там писав Сірожа “Квартирний” Лещенко про своє недавнє ДТП? Стояв край дороги? З включеною аварійкою? Вантажівка сама в нього вклепалася?

А я оце дивлюся на відео і чомусь бачу, як машина Сірожи тупо зупиняється у смузі, та так, що вантажівка просто не встигла загальмувати чи то її об’їхати. І ніякої аварійки. Тобто Сірожа всім просто збрехав. Локшини навішав. По вухах проїхався…

І от що цікаво. Сірожа Квартирний заходився так натхненно брехати, ніби він свято переконаний – правди ніхто не дізнається.

Цікаво, що його робить таким переконаним? Горде звання “борця з корупцією”? Упевненість, що теревенити можна що завгодно – піпл все схаває, а хто не схаває – той порохобот?

Чи Сірожа щиро переконаний у своїй безкарності через свій статус народного депутата?

А водію вантажівки, цікаво, він що сказав? Пообіцяв бабла (Притула позичить)? Чи просто погрозив, махнувши корочкою нардепа?

Що ви хочете? Борці за народне щастя!


 

 

Протаранил авто народного депутата Сергея Лещенко и улетел в кювет: дтп с пострадавшими в Киеве на большой окружной:…

Gepostet von dtp.kiev.ua am Freitag, 9. November 2018

Поділитися:
Share

Share