Результати роботи органів прокуратури 30.10 – 06.11.2018 (брифінг, відео, інфографіка)

 

Тиждень, що минув, видався особливо результативним в частині повернення органами прокуратури незаконно зайнятих земель. Особливо це стосується площ сільськогосподарського призначення. Буквально рекордним за останні півроку є результат у цьому напрямку, якого досягла прокуратура Миколаївщини. Через судові інстанції їй вдалося повернути державі особливо цінну ділянку розміром у майже 900 га на суму 20 млн.грн та забезпечити можливість її подальшого використання виключно за цільовим призначенням.
Також із позитивним результатом у забезпеченні законності використання земель фінішували прокуратури Вінницької, Волинської, Донецької, Дніпропетровської, Житомирської, Київської, Полтавської та Хмельницької областей.  Загалом їм вдалося повернути законним власникам близько 1.5 тис. га на суму понад 100 млн.грн.

Питання відшкодування заборгованості за оренду майна, комерційної нерухомості, попередження безпідставного стягнення з держави та інше також вирішувалися органами прокуратури минулого тижня. За результатами численних судових розглядів та ухвал стороні державного обвинувачення вдалося відстояти повернення коштів та майна державі та місцевим громадам на суму понад 93 млн.грн.

За останні 7 днів маємо 7 фактів викриття осіб, які отримали неправомірну вигоду. Серед затриманих – поліцейські, старший майстер лісу, інспектори різних державних служб та голова райдержадміністрації. Сума хабарів була від 5 тис. до 51 тис.грн.

З початку цього року прокуратурою зафіксовано 8209 фактів отримання неправомірної вигоди та інших корупційних злочинів. 2838 обвинувальних актів скеровано до суду і 612 осіб вже отримали реальні вироки.

Джерело

Усі відео