З інформаційних боліт лунають волання про “свободу слова”

Mason Lemberg
Mason Lemberg

З інформаційних боліт другий день доносяться волання про “свободу слова”.

А про що волають ці таваріщі? Навіть при всьому роз3,14дяйстві в інформаційній політиці демократичних країн, існують такі поняття як “незалежність редакційної політики ЗМІ”, “відсутність цензури” і т.д.

А тут таваріщей вже 5-й раз продають як дешевий товар. Кому продають? Творцям русского міра, авторам “диктаторських законів”…І ви чули, щоб ці таваріщі заявляли, що не дозволять собою торгувати як товаром, заявляли, що не дозволять медведчуку та портнову втручатися в редакційну політику? Я не чув. Навпаки, я чув заяви портнова про те, що він буде втручатися в редакційну політику.

То про яку “свободу слова” вони волають на своїх болотах, якщо їхні власники, що руйнували не тільки свободу слова, а й порушували базові конституційні права, прямо заявили, що будуть втручатися в редакційну політику?

Вже не кажучи про цензуру… Так, так… цензуру.

Ви гляньте, кого вони транслюють, кого запрошують в студію цих каналів, кого показують в ролі “думка соцмереж”? Я не бачив жодного випадку, коли думку соцмереж в якихось серйозних темах виражали би думкою порохоботів, найбільш чисельної аудиторії соцмереж. Ні, вони маніпулюють постами невідомих малопопулярних осіб, які виражають ту думку, яка їм потрібна, а також показують, що діючу владу ніхто не підтримує.

Те саме стосується “гостей в студії”, куди запрошували всі регіональні склади “українського вибору” медведчука в якості “експертів”, а на противагу їм виставляли дурників на кшталт парасюка, які своєю присутністю обсирають саму ідею визвольної війни.

І навіть коли адекватна людина якимось дивом потрапляє в студії цих каналів, вони спеціально “глушать” цю людину міськими божевільними.

Це сама звичайна цензура та маніпулювання з метою просування і досягнення потрібної інформаційної мети.

Тому ці волання про “свободу слова” від цих людей не мають жодного відношення до свободи слова, а мають відношення до санкцій, які мусять бути накладені на ці “канали”, і мають відношення до кримінальної відповідальності за діяльність, направлену проти держави Україна.

Поділитися:
Share

Share