“Укроборонпром” представляє оборонний комплекс України на міжнародній виставці Eurosatory-2018 (фото)

Державний концерн “Укроборонпром” представляє передові розробки оборонно-промислового комплексу України на 26-ій міжнародній виставці Eurosatory-2018, яка стартувала сьогодні, 11 червня, у Парижі.

Підприємства Концерну демонструють протитанкові ракетні комплекси, бронетехніку, високоточне артилерійське озброєння, безпілотні літальні апарати та інше озброєння.

Так, на виставці показані легкий переносний ракетний комплекс “Корсар” від ДП “ДККБ “Луч”, високоточний керований артилерійський снаряд “Квітник-К” від ДП НВК “Прогрес”, БПЛА “Спектейтор”.

Окрім того, представники підприємств “Укроборонпрому” зацікавлені у розгортанні військово-технічного співробітництва з провідними іноземними виробниками комплектуючих до військової техніки та озброєння. В першу чергу йдеться про налагодження постачання сучасних розробок для систем прицілювання, наведення, розвідки та спостереження.

Eurosatory– найбільша міжнародна виставка, присвячена питанням безпеки і оборони та пов’язаних з цією сферою передових технологій. Виставка проводиться раз на 2 роки під патронажем Міністерства оборони Франції з 1967 року.

Цьогоріч у Парижі свою продукцію представляють компанії з 57 країн. Експонати розташовуються на площі понад 167 тисяч квадратних метрів. Передбачено участь понад 200 офіційних делегацій та очікується 57 тисяч відвідувачів. Виставка триватиме до 15 червня.

Джерело

 

26-та міжнародна виставка озброєнь, технологій безпеки і засобів захисту «Eurosatory-2018» відбувається з 11 по ‪15 червня в Парижі. Українську делегацію, яка бере участь у роботі виставки, очолює Перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олег Гладковський.

О. Гладковський обговорив з керівництвом провідних світових оборонних компаній держав-членів НАТО перспективи розширення співпраці як запоруку успішного зближення України з Альянсом.

«Нині ми активно трансформуємо ОПК нашої країни. Впевнений, що допомога держав-членів НАТО залишиться незмінною, так само як незмінним залишається наше бажання дотримуватися курсу на вступ у НАТО. Попереду нелегкий шлях, але крок за кроком ми змінюємо підходи до функціонування оборонно-промислового комплексу, аби наша армія стала однією з найкращих і найсучасніших у світі», – зазначив Перший заступник Секретаря РНБО України.

За його словами, Україна пройшла великий шлях розвитку українського ОПК, про що свідчать нові розробки сучасного озброєння та військової техніки і налагодження їх виробництва для потреб армії.

«Ми повинні не зупинятися на досягнутому, а продовжувати такими саме темпами. Одним з наступних кроків має стати етап корпоратизації, який дозволить залучити інвестиції та налагодити ефективне державно-приватне партнерство, яке успішно працює в усіх країнах-членах НАТО. І тут ми також розраховуємо на допомогу та досвід Альянсу», – додав О.Гладковський.

Джерело

Автори