А на чьей стороне ты в этой войне?

Алексей Петров

Медийное пространство в очередной раз сошло с ума.
«Боец полка Азов на церемонии награждения не пожал руку Верховному Главнокомандующему ВСУ».

Всё! Привычная новость про курс доллара обиделась и нервно курит в сторонке. Оно-то и понятно. Ну, с чего бойцу подразделения Нацгвардии, читай из структуры МВД, якшаться с главным ВСУшником?

Невзирая на то, что это данное событие вселенского масштаба мгновенно подхватили почти все СМИ орды, всё же это право того парня, отвечать на рукопожатие Президента Украины, то есть своей страны, или не отвечать.

Хотя, вот на этих фото и видео десятки других… эмммм… Кстати, а кто это жмет руку Президенту и селфится с ним? Тоже бойцы? Или нет? Может, это какие-то другие солдаты?! Ну, да ладно… Это ж не так интересно и медийно ценно, правда?

Invictus Games: Team Ukraine

Семирічна Ніколь Князева палко вболівала за наших нескорених воїнів у фіналі Національних змагань Invictus Games: Team Ukraine.Дівчинка з власного досвіду знає, як важко даються спортивні перемоги: Ніколь вже встановила 23 рекорди, які перевищують здобутки досвідчених дорослих спортсменів. У майбутньому вона планує стати військовою.Вірю, Ніколь, що в тебе все вийде, і ти прославлятимеш Україну так само, як наші нескорені воїни.

Gepostet von Петро Порошенко am Sonntag, 13. Mai 2018

 


Костюк Олександр

Нєкій Толмачов відмовився потиснути руку Президенту своєї країни. Він відмовився потиснути руку не Петру Олексійовичу чи Івану Івановичу. Він відмовився тиснути руку Президенту України, Головнокомандуючому Збройних Сил, першому, до речі, повністю незалежному від кремля лідеру країни, що Порошенко довів реальними справами і лютою ненавистю до нього кремля.

Це ще раз доводить, що наші націоналісти знаходяться в опозиції до власної держави.

Ну, от не подобається Толмачову, що ЗСУ зараз стали справжньою, потужною бойовою армією.
Не подобаються стандарти НАТО.
Не подобається йому, що вдалося зберегти Україну єдиною, що міста та села живуть мирним життям в умовах зовнішньої агресії.
Що Нафтогаз став прибутковим, що перестали купляти газ у агресора, що в держскарбниці є міліарди, що нагнули Газпром в суді, і він тепер винен Україні.
Що проти агресора об’єднано весь світ, що санкції щодня душать Мордор.
Не подобається безвіз.
Не подобається повернення державі Укртелекому, позбавлення Оніщенко-Кадирова прибутків від газовидобування.
Не подобається, що людей Коломойского викинули з Укрнафтогазу.

Толмачову це непотрібно і нецікаво. Мабуть, йому потрібно щось інше. От тільки що?

Чувак уславився, прогримів по всіх ЗМІ, особливо російських. Мабуть, вважає, що вчинив дуже мудро. Але довів таким чином лише власну недалекоглядність чи зомбованість ворожою пропагандою.

Слава буває різна. Наприклад, слава Герострата.


Валерій Прозапас

Колись в Римі під час тріумфального повернення війська з війни до вічного міста ветерани, які проходили біля колесниці свого переможного командира, брали до рук багнюку і мазали нею його плащ зі словами “Пам’ятай, цезар, ти теж смертний”.

Після війні. Не під час.
Ліктори за зневагу, порушення дисципліни і непокору рубали голови – бо перемога то дуже жорстка та складна річ.

У нас завжди трошки інакше.
Деякі вже на публіку тріумфують і стають на шлях атаманщини і розбрату.

Яка честь в демонстративній зневазі до Головнокомандуючого?
А давайте всі так робитимо?
А потім плакатимо над Хмельницьким, Виговським, Мазепою, Коновальцем і в черговий раз втраченою через свою дурість державою?

Будь ти тричі героїчний і кваліфікований воїн – це нічого не варте без гідності та поваги до своїх.


Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Президент України Петро Порошенко – серед учасників Invictus Games. Таких фото – чимало. І чхати, що один “азовець” блиснув “принциповістю” і не потиснув руку Президенту своєї країни.

Щось мені підказує, що цей “азовець” не цікавиться у Білецького, як так сталося, що представники Нацкорпусу опинилися в Європі на одному заході з “Русскім імперскім движениєм”, яке воює на Донбасі на боці терористів ДиРи?

І чомусь я думаю, що спілкуючись з Трояном цей “азовець” не проявляє принциповості, аби поцікавитися що там з розслідуванням загибелі творця “Азова” Ярослава Бабича?

В демократичній країні виказувати зневагу Президенту безпечно. Небезпечно її виказувати буде в країні, про яку мріє більшість нацкорпусівців.

Соррі, у 91-му я боровся за те, аби у такій країні НЕ жити.


Светлана Самборска

А чего такой кипеш? Аваковский мальчик не пожал Порошенко руку? Страшное дело. Мама дорогая.

С другой стороны, этого следовало ожидать.
Вообще, это странно – а после “прорыва границы” ОЧЕНЬ странно – не предполагать подстав от аваковских. Надо:
1) сказать спасибо, что только нерукопожатием обошлось;
и 2) гнать сраной метлой того, кто подал чудесную идею ехать лично награждать аваковских. Не удивлюсь, кстати, если это был тот же крысеныш, что пригласил Олешко на встречу Порошенко с блоггерами.


Кирилл Данильченко

Самое забавное во всем этом, что мы сами хотим срача. Мы нуждаемся в нем. Фейсбучек задуман как место, где все нюхают друг у друга под хвостиками, тут даже дизлайка не придумали пока. 50 вдумчивых банов, и вы не будете видеть, слышать и знать о раздражителе.

Кто-то не пожал руку кому-то? Блд, баба Валя с 5-го подъезда считает, что их всех надо там расстрелять, а баба Валя была медсестрой в Афгане, она х*ни не скажет. Вы побежите доказывать, что баба Валя не права? Вы когда возле церкви видите беззубого деда, который орет на непонятных языках, вы бежите ему доказывать что-то? А тут вторые сутки – правильно не пожал, а сколько Билецкий посетил заседаний, лучше скажи…

Кого-то запаковали менты, третьи сутки в комментариях резня. Ну, меня запаковали менты год назад. Когда-то в комментариях упоминал вскользь. Перепутали по ориентировке? Я посчитал, что они зря надели спецсредство на несопротивляющегося человека. Ну, пошел в прокуратуру, порешал, решением по этому вопросу был удовлетворен, инцидент был исчерпан. Что можно обсуждать трое суток – человек, не человек… Есть механизмы, они работают. Но они нам не надо.

Потому что больше историй про зраду, куда можно выплеснуть свой негатив, мы любим истории про Цлоне, про то, как с3,14дили бабки, про то, что “мусор – не человек”. За 4 года условно можно выучить английский и пойти в телефонной поддержке косить 800 долларов, не покидая тахты, но люди продолжают условно зубожить и лайкать котиков, а еще выяснять, кто наркоман, а кто проститутка.

Уникальное место, где можно фото с места события увидеть раньше чем новость в СМИ, где можно через три рукопожатия выйти на любого человека, а все равно лавка под домом.


 

Теоретически каждый из нас может выбирать на чьей стороне мы в этой войне…


11-12 мая в Германии прошел конгресс молодых националистов Европы…

 


 

Усі відео