Економ-тиждень. 2 – 8 травня 2018 року

Економ_тиждень! Економічні новини України і світу – все, що стосується нашої країни.

Вибачте – цього разу із затримкою.

Розглядаємо події 2 – 8 травня 2018 рр.

АКТИВ. Міжнародні резерви України зросли за квітень на 1,3% і на 1 травня 2018 перевищили 18,4 млрд доларів (за попередніми даними).ПАСИВ. Державний ПАТ “ПриватБанк” списав 5,54 млрд гривень кредитів, які були видані до його націоналізації.

АКТИВ. У квітні Державна фіскальна служба (ДФС) перерахувала до загального фонду бюджету 53,3 млрд гривень податків і зборів, що на 10,6 млрд гривень більше ніж у квітні минулого року.

ПАСИВ. Україна в наступні чотири роки повинна погасити 27 млрд доларів боргів.

АКТИВ. За оперативними даними за чотири місяці цього року група “Нафтогаз” сплатила до державного бюджету близько 43 млрд гривень податків. Надходження від групи склали 19,3% загальних доходів державного бюджету

ПАСИВ. Доходи державного бюджету України за чотири місяці поточного року склали 272,45 млрд гривень, що на 5,1 млрд гривень менше планового показника.

АКТИВ. Протягом січня-квітня 2018 року доходи місцевих бюджетів зросли до 69,2 млрд гривень.

ПАСИВ. Рада бізнес-омбудсмена у першому кварталі 2018 року отримала левову частку скарг від бізнесу на Державну фіскальну службу (ДФС) – 67% скарг.

АКТИВ. Національний банк України (НБУ) зареєстрував нову систему з переказу коштів “Глобус”.

ПАСИВ. Зростання заборгованості за житлово-комунальні послуги на сьогодні досягло майже 40 млрд гривень.

АКТИВ. За результатами деклараційної кампанії 2018 року українці задекларували 57,5 мільярда гривень отриманих доходів за 2017 рік. Громадяни України подали понад 507 тисяч декларацій за минулий рік

ПАСИВ. США припинили безмитне ввезення 155 видів товарів з України. Генералізована система преференцій дає можливість безмитного ввезення на територію США понад 3500 видів товарів з України.

АКТИВ. Верховний суд скасував відстрочення стягнення з компанії Ахметова 960 млн гривень на користь “Ощадбанку”.

Слідкуємо. Рахуємо. Заробляємо. І до зустрічі за тиждень!

Share

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial