Прокуратура Київської області запобігла вивезенню з території України культурних цінностей (фото)

Прокуратура Київської області спільно зі співробітниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України виявили в міжнародному аеропорту «Бориспіль» чоловіка, який намагався вивезти до однієї з країн ЄС культурні цінності.

Так, у чоловіка вилучено металеві браслети, металеву, вигнуту в вигляді підкови, частину зброї, нашийну прикрасу, 12 різних залізних, пошкоджених іржою, фрагментів ручної вогнепальної зброї.

На даний час, відповідно до вимог КПК України, внесено клопотання до суду щодо накладення арешту на вилучені речі, а також готується клопотання до суду щодо призначення експертизи по ним.

Після висновків експерта буде вирішено питання щодо повідомлення про підозру особі, яка мала намір перевезти культурні цінності.

Досудове розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 та ст. 15 та ч. 1 ст. 201 (закінчений замах на переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю культурних цінностей) КК України, триває.

Джерело

Автори

Усі відео