Україна представила власні розробки на Міжнародному авіакосмічному салоні «ILA Berlin 2018» (фото)

Сьогодні, 25 квітня, у місті Берлін розпочав роботу Міжнародний авіакосмічний салон «ILA Berlin 2018» – спеціалізована  виставка авіакосмічної тематики з найбільшою у світі космічною експозицією.

ILA Berlin 2018 проводиться з 1992 року раз на 2 роки і охоплює сегменти цивільної та військової авіації, космічних технологій, супутників різного призначення, гелікоптерів, двигунобудування та різних видів керованої зброї.

Україну на заході представляють ДП КБ “Південне” та ДП “ВО Південмаш ім. О.М. Макарова”. Експозиції презентують останні досягнення світового рівня – ракетоносії Cyclone-4M, Zenit-3SL, Mayak-33-4Н, макети космічного апарату «Січ-2М» та ракетного двигуна Д 843.

В рамках ILA Berlin 2018 українська делегація, яку очолює заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко, проведе ряд стратегічно важливих для розвитку ракетно-космічної галузі України зустрічей з керівництвом Міністерства економіки та Міністерства оборони Німеччини, Німецького аерокосмічного центру, Французького центру аерокосмічних досліджень, Європейського космічного агентства.

«Міжнародний авіакосмічний салон ILA Berlin 2018 вражає своїми масштабами, а експозиції – інноваційними розробками. Впевнений, зустрічі, що відбудуться під час виставки, нестимуть корисний досвід для космічної галузі України та перспективні спільні напрацювання з нашими іноземними партнерами», – зазначив Юрій Бровченко.

Джерело

25 квітня 2018 р. у Берліні офіційно розпочав свою роботу ILA Berlin Air Show – Міжнародна авіа- та аерокосмічна виставка, присвячена новинкам цивільної та військової авіакосмічної техніки, на якій представлена експозиція ДП «КБ «Південне».

Протягом п’яти днів на площі у 250 тис. кв. м більше 1000 компаній із 41 країни світу продемонструють свої можливості.

У перший день авіасалону розпочала роботу і делегація нашого підприємства, яку очолив Генеральний директор ДП «КБ «Південне» Дегтярев О.В. У програмі роботи делегації заплановано проведення ряду зустрічей і переговорів з налагодження і розвитку співпраці у сфері освоєння мирного космосу.

На стенді ДП «КБ «Південне» представлені макети ракет – носіїв «Циклон-4М», «Маяк-33-4Н», «Зеніт-3SL» і супутника «Січ-2М», а також макети двигунів РД-810 і РД-843, паливний (кріогенний) бак та агрегат автоматики.

Експозиція ДП «КБ «Південне» розташована у павільоні 4, де на спільному стенді космічну галузь України представляють провідні підприємства ДКАУ – ДП «КБ «Південне» та ДП ВО ПМЗ.

Джерело

Фото © ILA Berlin 2018 та Конструкторське Бюро “Південне”