За ініціативи ГПУ “Новоайдарський елеватор” передано в управління державі

Прокурорами управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, Генеральної прокуратури України здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом заволодіння посадовими особами одного із товариств з обмеженою відповідальністю чужим майном в особливо великих розмірах – цілісним майновим комплексом ДП ДАК “Хліб України” “Новоайдарський елеватор”.

Досудовим розслідування установлено, що службові особи Товариства, діючи умисно, з корисливих мотивів, за попередньою змовою групою осіб, зловживаючи своїм службовим становищем, використовуючи завідомо підроблений документ – рішення суду, заволоділи державним майном в особливо великих розмірах.

За клопотанням процесуального керівника у кримінальному провадженні слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва накладено арешт на нерухоме майно Новоайдарського елеватора та, відповідно до положень, ч. 7 ст. 100 КПК України, ст. 2, 9, 19, 21 Закону України “Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів”, передано його в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Ухвала суду виконана, об’єкт передано в управління державі, що забезпечить його збереження та належне функціонування до завершення досудового розслідування.

Досудове розслідування триває.

Довідково: Актив, яким незаконно заволоділи – цілісний майновий комплекс Новоайдарський елеватор, розташований за адресою: Луганська область, Новоайдарський район, смт. Новоайдар (загальна площа (кв.м): 18006.5; нежитлові будівлі з допоміжними будівлями та спорудами).

Новоайдарський елеватор є найбільшим діючим державним елеватором на території східної України з розвиненою інфраструктурою і об’ємом потужностей для зберігання зернових 150 тис тон.

Джерело