Класична кремлівська розтяжка

Олександр Костюк
Костюк Олександр

Савченко робить демонстративно протиправні, провокативні, нахабні заяви. Відкрито в прямому ефірі закликає до збройного державного перевороту.

Думаю, тут справа не тільки в її патологічній глупоті.
Думаю, під час поїздки на консультації з кураторами до Іспанії, ті переконали її в неймовірній підтримці “простих, зубожілих українців”, і що українці кинуться за нею “валити барижну владу”. В що вона зі своєю манію величі і повірила.

Насправді ж кремлівські розраховують на те що, після таких заяв правоохоронні органи просто зобов’язані її заарештувати. Що й потрібно кремлю.
Надя Савченко – герой України, “особистий ворог Путіна”, “борець з барижною владою” – в українській в’язниці…
Це для кремля гарний розклад, велике поле для інформаційної війни. Така собі Жанна Д’Арк. Вірніше щось на кшталт Йулі Тимошенко зразка 2013-го року, ув’язнена злочинним Януковичем. Тільки ще сильніше (на думку кремля). Прапор всіх знедолених, всієї нашовати.Надюша не потягла на роль організатора реального держперевороту, то чому б не використати її в ролі жертви “барижної влади”? Наш народ жаліє страждальців. Тут тобі і паралелі з “режимом Януковича”, тут тобі і голодування, тут тобі і палки заклики на камери в суді.

З іншого боку, якщо не заарештують, влада проковтне прямі заклики до збройного перевороту. Агентура знахабніє остаточно.Зброю почнуть тягнути відкрито. Класична кремлівська розтяжка, на яку вони люблять ставити нашу владу.

В схемі є, щоправда, певна слабкість. Надю не сприймає вата націоналістична через поїздки в ОРДЛО та дружбу з Захарченком. І також її не дуже сприймає вата проросійська через службу в Айдарі, тризуб на майці і т.п. Хоча у вати пам’ять коротка і ненависть до “барижного режиму”, що дбайливо підігрівається російською пропагандою та нашими “дємократічєскімі ЗМІ”, може обидві різновиди вати об’єднати навколо “жертви рєжима”.

Ще одна слабкість плану – повтор це завжди трохи пародія. Гебня працює за стандартами, по накатаних схемах. І в цьому її слабкість.

Моє переконання – потрібно все ж брати. Проводити слідство. Судити. Ідеально було б – депортувати в Росію. Але не можна – громадянка України. Та й не візьмуть її там.

Чесно, не заздрю людям, які мають зараз приймати рішення…

Поділитися:
Share

Усі відео