Розвідника терористів «ДНР» засуджено до 9 років ув’язнення

Під час судових слухань установлено, що уродженець Слов’янського району у грудні 2015 року з власної волі вступив до лав бойовиків. Отримавши позивний «Туман», він був призначений на посаду розвідника 1-го взводу розвідувальної роти 1-ї Слов’янської бригади терористичної організації «ДНР».

Озброєний він разом із іншими бойовиками дислокувався у смт. Комсомольське Старобешівського району Донецької області. Пройшовши інструктаж у так званому «Міністерстві державної безпеки «ДНР», засуджений здійснював спостереження за військовослужбовцями Збройних Сил України.

У жовтні 2016 року спільника терористів затримали співробітники Служби безпеки України під час перетину блокпосту.У суді своєї провини він не визнав, однак, на думку колегії суддів Токмацького районного суду Запорізької області, публічним обвинуваченням повністю доведено провину громадянина.

Відтак, спільника терористів визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь у терористичній групі чи терористичній організації), та засуджено до 9 років позбавлення волі.

Джерело

Share

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial