Справа Ірини Ноздровської: Купрієнко С.І. звільнений у відставку у травні 2017 року

Повідомляємо всіх зацікавлених осіб, що інформація щодо складу суддів Вишгородського районного суду Київської області розміщена на офіційному веб-сайті суду.

Так, в штаті Вишгородського районного суду Київської області перебуває 10 суддів (одна посада судді вакантна), з них діючих фактично 4 судді, які розглядають всі категорії справ : судді Баличева М.Б., Котлярова І.Ю., Рудюк О.Д. та Чірков Г.Є.

Враховуючи інформацію наявну в Інтернет-ресурсах, наголошуємо, що працюючі судді Вишгородського районного суду Київської області не мають жодних зв’язків: а ні родинних, а ні будь-яких інших з Ноздровською І.С., подружжям Дуняк,  громадянами  Сапатінським М.А. та  Россошанським Д.Ю.

Також наголошуємо, що суддя Купрієнко С.І. з травня 2017 року звільнений  Вищою радою правосуддя з посади судді Вишгородського районного суду Київської області у зв’язку з поданням заяви про відставку, детальне ознайомлення з рішенням Вищої ради правосуддя від 11 травня 2017 року № 1105/0/15-17 за посиланням.

Крім того наголошуємо, що Купрієнко С.І. фактично обіймав посаду голови суду в період з 08 жовтня 2007 року на підставі рішення Ради суддів України від 28 вересня 2007 року № 97 «Про призначення голів та заступників голів місцевих загальних судів»  по 07 лютого 2012 року на підставі рішення Вищої ради юстиції від 07 лютого 2012 року № 142/о/15-12 «Про звільнення Купрієнка С.І. з посади голови Вишгородського районного суд Київської області».

Прес-служба суду звертається до ЗМІ та громадян з проханням не поширювати інформацію, що не відповідає дійсності.

Колектив Вишгородського районного суду Київської області співчуває родині з приводу трагічної загибелі Ноздровської І.С. та сподівається на оперативне та ретельне розслідування цієї справи.

Джерело

На фото дядько Дмитра Россошанського екс-глава Вишгородського районного суду Сергій Купрієнко.

Вишгородський районний суд Київської області інформує про наявність у провадженні справ за участю Ноздровської І.С., подружжя Дуняк, громадян Сапатінського М.А., Россошанського Д.Ю.

Автори