П’ять років ув’язнення загрожує вінничанці за побиття 7-річного сина (фото)

За попередньою інформацією, 37-річна мешканка Вінниці ременем від сумки побила свого малолітнього сина та вигнала його з дому. За допомогою першокласник звернувся до шкільного соціального педагога. Побачивши синці та садна на голові та тілі дитини, працівниця навчального закладу викликала швидку допомогу, поліцію та соціальну службу.

28 грудня до поліції надійшло повідомлення від соціального психолога однієї з вінницьких шкіл про те, що до неї за допомогою звернувся першокласник. Дитина розповіла, що її побила та вигнала з дому мама. Оглянувши хлопчика, педагог викликала швидку допомогу та поліцію, оскільки усе тіло дитини було у численних саднах та подряпинах.

Як розповіла начальник відділу ювенальної превенції поліції Вінницької області Людмила Кузнєцова, каретою швидкої допомоги хлопчик був доставлений у лікарню. Крім тілесних ушкоджень у дитини діагностували гостру респіраторну вірусну інфекцію та підвищену температуру. Поки лікарі оглядали хлопчика, поліцейські з’ясовували обставини інциденту з його матір’ю. Факт побиття жінка заперечує. За її словами, син пішов на прогулянку, після чого повернувся з травмами.

Зараз поліція з’ясовує обставини побиття дитини, опитуються сусіди, вчителі та товариші хлопчика. Призначено проведення експертиз.

Слідчим відділом поліції відкрито кримінальне провадження за ст. 166 (злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною, що призвело до тяжких наслідків). Жінці загрожує до 5 років ув’язнення.

Також раніше відносно цієї жінки було розпочато кримінальне провадження за ст. 126 Кримінального кодексу України (побої і мордування).

Досудове розслідування триває.

Подальшу долю хлопчика вирішуватиме служба у справах дітей.

Джерело