«У 2017 Мініфраструктури продемонструвало ефективну роботу, яку має продовжити і у році наступному» – Президент (відео)

Президент Петро Порошенко позитивно оцінив результати роботи Міністерства інфраструктури у році, що завершується.Такі ж здобутки відомство має демонструвати і надалі, переконаний він.

«Ці результати були б неможливі без щоденних зусиль Уряду, Прем’єр-міністра, всієї команди Міністерства інфраструктури, президентської команди. Дякую вам за вашу ефективну роботу у 2017 році та закликаю не збавляти темпів у році прийдешньому», – зазначив Глава держави у відео-зверненні під час заходу із підведення підсумків роботи відомства.

Президент нагадав, що 2017 рік увійшов у нашу історію як рік запровадження безвізових поїздок громадян України до країн Євросоюзу і рік вступу в дію Угоди про асоціацію з ЄС. «Це – наша європейська дорога, відтак якість її теж має стати європейською», – сказав Петро Порошенко.

Глава держави зауважив, що будівництво та ремонт доріг, яке розгорнулося цього року по всій Україні, і далі набиратиме обертів. «Це – зміни, які бачить кожен, принаймні із тих, хто їздить. За останні два роки ми відремонтували три тисячі кілометрів. Так, цього ще недостатньо, але прогрес очевидний. Розпочато прокладку двох нових автобанів. Дорогами – ми єднаємо Україну. Дорогами – ми об’єднуємо Україну з Європою», – підкреслив він.

У році, що минає, запроваджено пряме залізничне сполучення з країнами ЄС, також нагадав Президент і висловив сподівання, що воно буде розширюватися, і буде відкритий новий Бескидський тунель в новому році.

За його словами, рекордне зростання у 30% за 2017 рік продемонструвала авіаційна галузь: «Близько десяти нових авіакомпаній почали виконувати рейси до та з України. Вперше за багато років виділено кошти на відновлення регіональних аеропортів. В рамках програми децентралізації. Завдяки лоукостам польоти стають доступними для дедалі більшої кількості громадян».

«Вже чотири роки наступальні реформи ми поєднуємо із оборонними зусиллями із захисту країни. Іншого не дано. То ж хай слова «мир» та «розвиток» з’єднаються в головний дороговказ на 2018 рік: «Мир і розвиток». Для цього нам потрібні не внутрішня боротьба всіх проти усіх, а об’єднання зусиль влади, громадянського суспільства, місцевих громад, міжнародних партнерів та інвесторів. Це – єдино можливий шлях до нашої з вами успішної України», – резюмував Президент.

Джерело