Україна вперше започатковує співпрацю з Малайзією (фото)

За сприяння Посольства України в Малайзії вперше відбулися офіційні зустрічі між компетентними органами України та Малайзії.

Так, у рамках візиту були проведені зустрічі з DVS (Департамент ветеринарної служби), JAKIM (Центр ісламу) та MAQIS (служба на кордоні).

У ході зустрічей було обговорено процедури сертифікації українських центрів за стандартом халяль, процедури визнання України для експорту продукції, кроки для схвалення українських експортних потужностей, правила перевірки на кордоні тощо.

Нагадаємо, що ряд українських підприємств із виробництва молочних продуктів, м’яса птиці та яєчних продуктів уже направили відповідні заявки на розгляд компетентних органів Малайзії.

Після завершення оцінки буде погоджуватися питання проведення інспекційного візиту до України з метою оцінки системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні в дотриманні стандартів халяль.

Додатково інформуємо, що однією з важливих умов експорту до Малайзії є наявність ліцензованого імпортера.

Для сертифікаційних центрів халяль, зацікавлених в співпраці з Малайзією, матеріали щодо вимог можуть бути надані за запитом (електронна адреса olga.shevchenko@vet.gov.ua).

Джерело

Автори