П’ятьох підозрюваних у спробі зірвати виборчий процес у с. Майське взято під варту

Запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 60 діб без права внесення застави обрав суддя Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області.

Усього до Синельниківського відділу поліції було доставлено 24 особи, з них 4-х було затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Наступного дня поліція затримала ще одного підозрюваного. Усі затримані проживають у місті Дніпро та області, їм від 20 до 25 років.

Нагадаємо, що 29 жовтня близько 18:30 на виборчу дільницю у с. Майське Синельниківського району Дніпропетровської області зайшли невідомі особи, які пошкодили майно, кинули димові шашки та намагалися пошкодити виборчу документацію, зокрема урни з бюлетенями.

Стосовно події відкриті кримінальні провадження за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство), ч. 2 ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу), ч. 3 ст. 157 (Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача) Кримінального кодексу України.

Джерело

Автори

Усі відео