Президент України подякував Президентові Туреччини за його зусилля у звільненні Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова

Президент України Петро Порошенко подякував Президентові Турецької Республіки Реджепу Таїпу Ердогану за його зусилля у звільненні Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова та запевнив, що питання звільнення українських громадян і надалі залишатиметься його пріоритетом під час міжнародних переговорів.

«Радий звістці про те, що Ахтем Чийгоз та Ільмі Умеров нарешті на волі. Дякую Президентові Турецької Республіки Реджепу Таїпу Ердогану за його зусилля у звільненні наших героїв, як ми домовилися у Нью-Йорку та Києві», – зазначив Петро Порошенко у коментарі на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Президент підкреслив: «Це питання і надалі залишатиметься серед пріоритетних під час моїх переговорів зі світовими лідерами. Адже спільна боротьба за звільнення усіх українських громадян та їх повернення до свого рідного дому триває».

Як повідомив прес-секретар Глави держави Святослав Цеголко на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук, літак з громадянами України Ільмі Умеровим та Ахтемом Чийгозом приземлився в Анкарі. За дорученням Президента України їх зустрічатиме посол України у Туреччині та сприятиме їх перебуванню в цій країні.

Джерело

ПП: Радий звістці про те, що Ахтем Чийгоз та Ільмі Умеров нарешті на волі. Дякую Президентові Турецької Республіки…

Posted by Петро Порошенко on Mittwoch, 25. Oktober 2017

То, что все так долго ожидали случилось.Ещё два заложника, два украинских политзаключённых обрели свободу.Ахтем Чийгоз…

Posted by Nikolai Polozov on Mittwoch, 25. Oktober 2017

Про те, що найближчим часом нам вдастся витягти лідерів кримських татар , посвячені знали ще кілька тижнів тому. Зокрема…

Posted by Iryna Gerashchenko on Mittwoch, 25. Oktober 2017

Автори