Дружина Президента України та Президент Республіки Мальта відвідали київську школу (фото)

Дружина Президента України Марина Порошенко разом із Президентом Республіки Мальта Марі-Луїз Колейро Прекою відвідали столичну спеціалізовану школу № 155 із поглибленим вивченням англійської мови.

Починаючи з 2011 року цей український навчальний заклад спільно з мальтійським коледжем Св. Іллі є партнерами проекту Co-Teaching із проведення спільних онлайн-уроків з хімії та біології англійською мовою.

Зустріч проходила у форматі телемосту між Україною та Мальтою англійською мовою. Під час панельної дискусії піднімалися актуальні питання сьогодення. Зокрема, благодійність, захист навколишнього середовища, глобальне потепління й шляхи подолання впливу людської діяльності на клімат планети Земля.

Сторони домовилися й надалі співпрацювати над створенням практичних моделей спільного освітнього Європейського простору. Проект між українською школою та мальтійським коледжем буде продовжений у 2017-2018 навчальному році.

«Вивчення іноземних мов – це не лише можливість відчути себе «людиною світу». Це ще й можливість мати нових друзів у різних країнах. Я впевнена, що в майбутньому дружба між народами обов’язково збільшить шанси на збереження миру в усьому світі», – звернулась до дітей Марина Порошенко.

У 2015 році Міністерство освіти і науки України включило спеціалізовану школу № 155 до Навчальної Програми Європейської Комісії eTwinning. Уже в 2016 році україно-мальтійський проект був двічі відзначений цією Програмою.

Джерело

Автори