Правоохоронці виявили у Києві схрон зі зброєю, вибухівкою і боєприпасами (фото, відео)

Про це сьогодні, 17 жовтня, повідомив перший заступник голови Національної поліції України – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін.

Він зазначив, що внаслідок реалізації оперативної інформації Національна поліція України спільно зі Службою безпеки України провела низку слідчих дій. Під час їх проведення правоохоронці вилучили зброю, боєприпаси і вибухівку.

«Обшуки ще тривають. Наголошую, що це – не останній крок Служби безпеки і Національної поліції, спрямований на недопущення заходів з дестабілізації ситуації в державі», – підкреслив В’ячеслав Аброськін.

Він також зазначив, що після проведення всіх необхідних експертиз особа, яка зробила цей схрон, буде притягнута до кримінальної відповідальності.

Заступник голови Служби безпеки України Віктор Кононенко зазначив, що вилучені правоохоронцями предмети могли бути використані під час сьогоднішніх подій біля Верховної Ради України, а також для дестабілізації ситуації в державі та провокування сутичок, які могли мати негативні наслідки.

«Ми чітко розуміємо, хто зробив цю «закладку» і хто мав намір придбати спецзасоби. Я вважаю, що в рамках кримінального провадження ці особи будуть ідентифіковані і їх вина буде доведена», – зазначив Віктор Кононенко.

Нагадаємо, поліція закликала народних депутатів і активістів не перешкоджати проведенню слідчих дій у столичному Музейному провулку.

Джерело

 

Увага! Сьогодні, в рамках кримінального провадження і проведення оперативно-слідчих заходів, співробітники Нацполіціі та…

Posted by Зорян Шкиряк on Dienstag, 17. Oktober 2017

Поділитися:
Share
Усі відео