Україна та Кувейт активізують військово-технічне двостороннє співробітництво

Перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олег Гладковський провів зустріч з Послом Держави Кувейт в Україні доктором Рашидом Аль-Адвані.

Під час зустрічі сторони висловили зацікавленість у активізації військово-технічного двостороннього співробітництва.

«Вважаю, що нинішній рівень співпраці між нашими країнами у сфері ОПК потребує суттєвого розширення. Особливо хочу наголосити на важливості активізувати спільні зусилля, аби вийти на проекти з практичною складовою. Впевнений, що оборонний потенціал України може стати основою взаємовигідного та довготривалого партнерства», – зазначив О. Гладковський.

Зокрема, сторони обговорили можливості українського ОПК, співпрацю в авіаційній та бронетанковій сфері, з питань протитанкових ракетних комплексів (ПТРК).

Окрім цього, один з керівників компанії-спецекспортера України, який взяв участь у зустрічі, запевнив Посла в готовності надати допомогу в організації та проведенні демонстрації військової техніки українського виробництва на території Держави Кувейт.

«Впевнений, що Україна та Кувейт можуть результативно співпрацювати у сфері ВТС, що, в свою чергу, сприятиме зміцненню національної безпеки наших держав», – додав О. Гладковський.

Джерело

Фото © Дмитро Литвиненко / ДС

Автори