Прикарпатського гвардійця нагороджено відзнакою Президента України (фото)

У військовій частині 3072 Національної гвардії України проходить службу за контрактом солдат Андрій Макота.

Коли на сході нашої держави розпочалася неоголошена війна, Андрій – тоді ще не військовий, разом зі своїми друзями та однодумцями організували волонтерську групу при громадській організації «Народна рада Прикарпаття». Допомагали всім необхідним нашим військовим, які боролися за незалежність нашої держави в східних областях. За декілька років Андрій та його друзі завезли в зону АТО тони волонтерської допомоги.

У 2016 році, бажаючи захищати Батьківщину зі зброєю у руках, Андрій йде на військову службу за контрактом у військову частину 3072 Національної гвардії України.Та його друзі-волонтери не забули внесок Андрія Макоти у волонтерський рух на Івано-Франківщині. У 2016 році від організації його подали на нагородження правами Президента України. З того часу пройшов майже рік. І ось лист, пройшовши державні інстанції, повернувся заслуженою нагородою вже для солдата за контрактом Андрія Макоти, а саме відзнакою Президента України «За гуманітарну участь у Антитерористичній операції».

Для нагородження солдата за контрактом Андрія Макоти у військову частину приїхали його друзі – голова громадської організації «Народна рада Прикарпаття» Мирослав Римаренко та координатор військових капеланів на Івано-Франківщині отець Роман Залеський.

Вручаючи державну нагороду командир військової частини 3072 підполковник Андрій Махобей подякував солдату за контрактом Андрію Макоті за його тверду громадську позицію, щодо захисту незалежності та суверенітету своєї Батьківщини.

Майор Ігор Муляр, фото автора

Джерело

Поділитися:
Share

Share