В Умані рятувальники проводять застережливі бесіди з прочанами (фото)

В місті Умань настає кульмінація святкових заходів з нагоди Рош-га-Шана. В ніч з 20 на 21 вересня усі хасиди-прочани зустрічатимуть 5778 новий рік за власним часописом.

Цього року навряд чи буде побито рекорд по кількості прочан хасидів що прибули до могили Цадіка Нахмана. Станом на ранок 20 вересня в Умані зареєструвалися 30450 хасидів, з яких 27691 – чоловік, 14 – жінок, 2745 – дітей. У попередні роки кількість прочан наближалася до 40 тисяч.

З метою забезпечення пожежної та техногенної безпеки поруч із меморіальним комплексом, Управління розгорнуло спеціальний зведений загін. Серед напрямків які сприяють попередженню надзвичайних подій є й профілактичні.

Для цього рятувальники щодня проводять із закордонними гостями інформаційно-профілактичну роботу. Аби ознайомити паломників з правилами пожежної безпеки та навчити їх основним правилам життєдіяльності вони щоденно роздають їм спеціально розроблені пам’ятки де правила пожежної та техногенної безпеки викладені на івриті та англійською мовами.

Водночас, в під’їздах багатоповерхівок, готелях та інших місцях з масовим перебуванням паломників рятувальники додатково розмістили застережні плакати та вивісили інформаційні листівки.

Джерело

Автори

Усі відео