Міністр оборони України нагородив відомчими відзнаками військовослужбовців в районі проведення АТО (фото)

Сьогодні, 8 вересня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак з робочою поїздкою відвідав район проведення АТО. В одному із підрозділів відбулося відзначення відомчими нагородами військовослужбовців усіх ОТУ, які беруть участь в проведенні антитерористичної операції.

Генерал армії України Степан Полторак з нагоди 25 річниці воєнної  розвідки вручив нагороди військовим розвідникам. Також Міністр оборони нагородив напередодні професійного свята танкістів. Близько 100 військовослужбовців було нагороджено грошовими преміями та відомчими нагородами оборонного відомства. Звертаючись до військових, Степан Полторак подякував їм за службу, а також побажав якнайскоріше повертатися живими і здоровими додому, де їх чекають рідні.

– Тут присутні представники розвідувальних і танкових підрозділів. Саме в такі часи з першого дня агресії Росії проти України ви не мали жодного сумніву, що для вас головне. Бути вдома, на своїх роботах, чи захищати українську землю. Ви взяли до рук зброю, стали в стрій й обрали захист Батьківщини. Ви даєте іншим підрозділам інформацію про противника, яка забезпечує успішне виконання завдань. За ці роки наша розвідка стала кращою, навчилася працювати. Розвідники отримали технічне оснащення й сьогодні ми отримуємо потрібну інформацію. Та найголовніше, що в розвідці є люди, які прийняли рішення бути там, де найважче. Але найголовніше і у розвідці, і в Збройних Силах України – це люди, – зазначив очільник оборонного відомства.

Генерал армії України Степан Полторак також наголосив, що танкові підрозділи – це підрозділи, без яких успішно провести військову операцію неможливо.

– Танкісти показали себе у всіх військових операціях в районі АТО: Слов’янськ, Краматорськ, Савур-Могила, рейдові дії в тилу противника, Донецький аеропорт. Наші мужні танкісти вносять нові героїчні сторінки до надсучасної історії, – зазначив генерал армії України Степан Полторак.

– Ваш героїзм, мужність, завзятість забезпечила нам сьогодні можливість зупинити ворога на лінії зіткнення, там де він знаходиться, – наголосив Міністр оборони України та привітав розвідників й танкістів.

Джерело

Автори