Cпільними зусиллями продовжується ремонт ділянки водоводу «Горлівка-Торецьк» (фото)

Спільним центром з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) спільно з ОБСЕ на початку вересня цього року, вдруге було скоординовано та продовжено ремонт ділянки водоводу діаметром 900 мм «Горлівка-Торецьк» (поблизу шахти імені Гагаріна).

Незважаючи на проведені аварійно-відновлювальні роботи 22-24 серпня цього року, які суттєво зменшили втрати води, на жаль, її витікання продовжилось.

До проведення робіт залучалися ремонтні бригади Часовоярського районного виробничого управління комунального підприємства «Компанії «Вода Донбасу». На нову заявку від підприємства були отримані гарантії безпеки на проведення робіт від ОРДО.

Безпеку робіт забезпечували військовослужбовці української сторони СЦКК, спеціалісти ДСНС України, представники підрозділів цивільно-військового співробітництва, а також патрулі СММ ОБСЕ та Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Впродовж трьох робочих днів ремонтні бригади знайшли понад 30 поривів на водоводі. Після відкопування труби на поверхню були проведені необхідні зварювальні роботи.

Відновлення сталого водопостачання дозволило понад 35 тисячам мешканців Торецька та селищ в «сірій зоні» забути про жорсткий графік водопостачання (дві години на добу), який було запроваджено протягом останніх декількох місяців. Крім того, своєчасні аварійно-відновлювальні робіти водоводу підвищило спроможності міста якісніше підготуватися до осінньо-зимового періоду, а промисловим підприємствам Торецьку та району працювати у звичному робочому режимі.

Українська сторона СЦКК висловлює вдячність всім причетним сторонам, які доклали зусилля до забезпечення безпеки та організації аварійно-відновлювальних робіт у «сірій зоні». Сподіваємося, що і в подальшому спільними зусиллями вдасться підтримувати екологічну безпеку регіону та відновлювати пошкоджену цивільну інфраструктуру Донбасу.

Джерело

Усі відео