Другий день чемпіонату Національної гвардії України (фото)

Сьогодні в селищі Паліївка Одеської області, в навчальному центрі військової частини 3012, пройшов другий день чемпіонату Національної гвардії України з військово-спортивного багатоборства. Гвардійці змагалися в стрільбі з автомата Калашникова АК-74 та підтягуванні на перекладині. Стрільба з автомата проводилась на дистанції 100 метрів та двома спробами. Перша спроба для уточнення та внесення поправок при стрільбі, а друга залікова. Час для виконання вправи гвардійцями 3 та 8 хвилин відповідно. Середня кількість очок варіюється від 80 до 85. Кожен з гвардійців показав свої найкращі результати.

– Ми готувалися до цих змагань протягом двох місяців. Всі учасники показали результат краще, ніж я очікував, – розповів начальник фізичної підготовки і спорту Центрального територіального управління підполковник Іван Колесник.

Суворе, але об’єктивне, оцінювання суддів дало свої результати. За підсумками другого дня чемпіонату збірна команди Південного ОТО зайняло перше місце.