Під Києвом прикордонники провели змагання з кульової стрільби (фото, відео)

Державна прикордонна служба України постійно забезпечує належний рівень підготовки свого персоналу. Регулярні навчання та тренінги проводяться для підвищення вмінь і навичок у військовому мистецтві.

У рамках підготовки та відбору кандидатів зі службового двоборства та кульової стрільби прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» провели змагання на визначення найкращих. Захід проходив на одному з полігонів під Києвом. У змаганнях взяли участь 10 кращих військовослужбовців ОКПП «Бориспіль-1», «Бориспіль-2», «Жуляни» та «Київ-пасажирський».

Змагання включали в себе комплекс вправ зосереджених на влучність і витривалість, зокрема стрільба після фізичних навантажень, стрільба зі зміною магазину. Не менш важливою була демонстрація злагодженності та взаємодії тактичних груп.

Перемогу отримав старший лейтенант Олексій Пилиповець, представник відділу «Бориспіль-1». Друге та третє місце посіли сержант Богдан Кандиба та старшина Василь Яковенко з відділу «Жуляни».

Зауважимо, що з 8 по 11 жовтня, на базі Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Держприкордонслужби імені генерал-майора І. Момота, пройдуть масштабні змагання, у яких виборюватимуть першість представнки з усіх органів охорони кордону.

Джерело

Усі відео