Змінити зарозумілість на інстинкт виживання

Ростислав Павленко

Одержимість кремлівських главарів начебто «нелегітимністю Зеленського» насправді має дуже серйозний посил. Це відповідь тим, хто мріє швиденько закінчити війну якось «як є» і повернутися до звичного стану справ, де «росія відіграватиме належну їй роль».

Вчорашні марення путіна і його поплічників кажуть цим мрійникам: у росії зараз одна роль -скаженого хижака, який перетворює світопорядок на хаос. Нинішня мета – підкорення України. Говорити кремль готовий лише про нашу капітуляцію. Ще й з додатковими приниженнями, – зокрема, з темою про Стефанчука.

Для нас така лінія не залишає варіантів узагалі.

Найперше – нині всі, хто спроможний, без будь-яких «делегацій» і «офіційних запрошень», мають бути задіяні до дипломатичних зусиль. Розʼяснювати, що небо синє, 2х2=4, путін – одержиме маніакальною ідеєю ..йло. Тому будь-які самообмеження Заходу мають бути зняті.

Друге – тотальне використання внутрішніх можливостей. Ракети, дрони, РЕБи/техзасоби. Навіть якщо їх виробляють підприємства Порошенка чи інших нелюбих банківським «менеджерам» осіб. Стоїть питання виживання нації. У разі програшу – в могилі чи на Сибіру холодно буде всім.

Третє – інновації, взаємовигідні з Заходом проєкти, спільний інтерес. Технології, ШІ, зброя, енергетика, агросектор… будь-що, що посилює оборону України і залучення до неї Заходу.

Наче ж зрозуміло. І не передбачає особливих зусиль і витрат, окрім як зміни зарозумілості на інстинкт виживання.

Маємо допомогти, щоб дійшло. Або до Банкової, або до 230-240 депутатів. Знаєте когось із «слуг»? Скажіть їм це.

Автор