Непокаране зло завжди повертається

Петро Порошенко

Тисячі розстріляних. Заморених голодом. Депортованих. Засланих. Закатованих українців. Сьогодні вся країна вшановує пам’ять жертв політичних репресій.

Їх називали неугодними, психічно хворими, зрадниками, ворогами народу. А насправді вони просто були ненависні радянській владі за вибір бути українцями та жити на своїй землі.

Тоді росіяни змогли приховати сліди власних кривавих злочинів від світу. Змогли виправдати себе і «зам’яти» розголос тисяч вбивств. А частина українського народу навіки залишилась у Биківнянському лісі, урочищі Триби, на Рутченковому полі, в засніжених лісах Сибіру…

Непокаране зло завжди повертається. Його злочини посилюються, бо воно щиро вірить в те, що кара так і не наздожене його.

Знищені вщент міста, зґвалтовані жінки, вбиті цілі сім’ї, закатовані священники, митці, вчителі — це те, що несе на наші землі росія як істинний нащадок кривавого тоталітарного режиму.

Маріуполь, Марʼїнка, Авдіївка, Буча, Вовчанськ та сотні інших містечок в Україні тепер так само, як і Биківня, носять у своїй назві пам’ять про біль, смерті та страждання.

Весь Вільний світ має об’єднатися, щоб надавати по зубах імперії зла. Знищити її амбіції захопити цілу Європу. Насадити в голови вільних людей свою потворну ідеологію.

Маємо працювати, підтримувати армію в пам’ять про кожного закатованого, репресованого українця. Слава Україні!

Автор