Глава Уряду ініціював проведення антикорупційних розслідувань випадків безпідставного блокування державних тендерів

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціював звернення до правоохоронних органів. НАБУ та Генеральної прокуратури з метою проведення розслідування випадків безпідставного блокування державних тендерів. Про це Глава Уряду сказав під час засідання Кабінету Міністрів 18 серпня.

Він також доручив заступнику Міністра економічного розвитку і торгівлі Максиму Нефьодову провести координуючу нараду з цих питань і протягом трьох тижнів дати пропозиції Уряду про зміни до законодавства, які забезпечать прозорість тендерних процедур і унеможливлять зловживання.

«Існують фірми – організовані, в яких нічого немає, окрім печатки. Вони мають підтримку в різних органах влади, і вони заявляються на всі тендери, а потім через скарги блокують всі тендери, вимагають кошти. Ця інформація має бути в першу чергу розглянута правоохоронними органами. Це корупційна схема. Про це говорять на місцях, в міністерствах. І вони (підставні фірми) намагаються скомпрометувати публічність тендерних процедур. Я звернуся в НАБУ, ГПУ, в поліцію – треба в цьому питанні поставити крапку», – підкреслив Глава Уряду.

Джерело

Поділитися:
Share
Усі відео