СБУ повідомила про підозру Симоненку

Ірина Геращенко

В Березівці під Києвом родина моєї подруги місяць ховалася у погребі розбомбленого будинку в лютому-березні 2022-го. Їм дивом вдалося втекти від окупантів, переховуватися на зруйнованій заправці і виїхати в евакуаційній колоні Червоного Хреста.

Зʼясувалося, в цьому ж селищі був маєток комуніста Симоненка. Де він після після початку повномасштабного вторгнення зустрічав окупантів і вбивць, пригощав їх і підтримував.

Ця потвора десятиріччями просувала кремлівську політику в Україні, а його дружина мала кілька інтернет-помийок, де писали страшилки про НАТО й нещадно критикували Ющенка, Порошенка, інших проукраїнських політиків.

В 2014 ми нарешті заборонили комуністичну партію, Симоненко і ко вилетіли з ВР. Але продовжував тісні контакти з Москвою.

Тільки зараз СБУ повідомила про підозру Симоненку. Заочно. Бо з Березівки його з родиною евакуював російський спецназ.

В РФ Симоненка призначили заступником голови «Центрального комітету міжнародного комуністичного об’єднання “Союз комуністичних партій – комуністичної партії радянського союзу”».

Він активно підтримує війну. Покидьок і зрадник, якого давно треба було затримати і судити в Україні.

 

Главком: Як жив головний лідер українських комуністів: фото маєтку Симоненка

Колишній лідер комуністів полюбляє розкіш, мармур на стінах та кришталеві люстри під стелею. До слова, як повідомляли журналісти раніше, власником розкішної нерухомості є не сам Симоненко, а його теща – Людмила Ващенко. Саме в цьому будинку проводила обшуки СБУ.

BBC: Як головний український комуніст Симоненко тікав під час війни до Росії (версія слідства)

Лідер забороненої в Україні комуністичної партії Петро Симоненко просив російську владу евакуювати його і родину з Київщини на початку повномасштабного вторгнення. Російська влада для цієї місії відправила до будинку колишнього нардепа цілий загін спецназу. Такі дані озвучила Служба безпеки України, яка розслідує справу проти колишнього нардепа.