10 хороших новин 12.07.2023

Валентина Емінова

✔ Непереможна українська армія мінімум 22 рази тільки за цю добу натовкла лаптям на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Крилаті козаченьки і суворі ландшафтні дизайнери набили 6 абізянських скупчень, 6 зеніток, пункт управління, дві РЕБки і 16 артилерійських засобів на вогневих позиціях.

✔ Командири Азовсталі – Денис Прокопенко, Святослав Паламар, Сергій Волинський, Олег Хоменко, Денис Шлега повернулися додому з Туреччини. Окрема радість спостерігати, як виють через це на болотах, мовляв, їх знову обдурили, принизили і кинули. А що почнеться, коли командири повернуться на фронт.

✔ Капітана другого сорту Станіслава Ржицького, який командував субмариною, з якою запускалися Калібри по Україні, розстріляли під час пробіжки. У Краснодарі. Це перше відоме вбивство російського воєнного злочинця в тилу. Так шо з почином, вишкребки. Імена ще двох покидьків на кшталт Ржицького також вже опубліковані, і тепер вони бігають та озираються.

✔ У Бердянську застремоусили цілого генерал-лейтенанта Олега Цокова і роз’їбашили готель «Дюна», який лаптєофіцери перетворили на свій хлів. Цокова, до речі, вже трьохсотили рік тому, але впертого дурачка це нічому не навчило. Ну, тепер вже не повернеться.

✔ Наша постійна рубрика «горящая росія». Сьогодні нас порадувала нафтобаза в Іркутській області, полихало на 240 квадратах. На жаль, ніхто не загинув.

✔ Франція поставить нам ракети далекого радіусу дії Scalp. Літають ці чудесні приблуди на 250 кілометрів, низько і невидимі для ППО. А заточені якраз на знищення об’єктів, які прикривають ППО. Кримський міст, як діла?

✔ ВАКС націоналізував дофіга активів Ротенбергів, Дерипаски, Гінера, у тому числі низку українських обленерго (як вони їм могли всі ці роки належати, як, блять, як?!), банк, усілякі ТОВки, Ocean Plaza. А ще стягнуто на користь держави дві квартири Артємія Лєбєдєва у центрі Києва. Це той креативний хуй, який радів окупації Криму і закликав русню поскоріше захопити Одесу.

✔ Наша постійна рубрика «сім кар єбіческіх». У Сочах та області продовжуються дощові потопи. Спочатку лаптів їбашить град розміром з куряче яйце, а потім заливає зливами, що перетворюються на річки, роблять греблі з десятків знесених потоком машин, ламають ларьки і магазини. Ніби навіть когось там утопило. Такая жалость, хоч гопака танцюй.

✔ Юні захищателі Криму од фашистів і нацистів настільки суворі, що б’ються в окопах одне з одним. У Джанкойському районі 38-річного контрактника з Татарстану віддухопелили його ж земляки: зламали ніс, ребра, мозок не постраждав з причини відсутності останнього.

✔ І крінжової русні вам ціле асорті. У Туреччині бухий російський турист пробував побитися з охоронцями готелю, поки один із них не втомився і не пробив йому з ноги у голову. Жінка при цьому бігала навколо і лаялася. Як виявилося, ця парочка оскаженіла після того, як по них хтось кидався пляшками з балкону, а коли вони поскаржилися охоронцям, ті відповіли, що «так вам росіянам і треба».

Ще одне їбанько з росії доколупалося на пляжі до українок. Зайняв їхній шезлонг, речі порозкидав і заявив, що повбивав на війні купу українців. Наші не розгубилися, зняли окупанта на відео і вже невдовзі його вигнали з готелю.

А у Таїланді лапоть заліз на дах храму, чотири години там просидів, побився з рятувальниками, які намагалися стягнути його вниз і зрештою стрибнув на водяний матрац з висоти шостого поверху. До розчарування таїландців, які зібралися навколо будівлі і хотіли натовкти лаптю за те, що осквернив їхню святиню, він вбився сам.

Пам’ятайте, брак русофобії шкодить майбутньому. 😉