10 хороших новин 07.02.2023

Валентина Емінова

✔ Непереможна українська армія відбила атаки копрокадаврів у районах населених пунктів Новоселівське, Кремінна і Діброва Луганської області та Верхньокам’янське, Веселе, Залізнянське, Красна Гора, Бахмут, Іванівське і Парасковіївка Донецької області. Крилаті козаченьки і суворі ландшафтні дизайнери набили лаптям сім скупчень, дві позиції зеніток, уронілі сушку і орлан.

✔ Перші німецькі Леопарди 2 A6 прибудуть в Україну наприкінці березня. Їх має бути 14, із запасів Бундесверу. Загалом Федеральна рада безпеки Німеччини схвалила постачання 178 танків Leopard-1, якась їх частина має бути влітку. І ще відомо про сотню старих котиків 1A5 від групи європейських країн, але загалом все це погрожує затягнутися до 2024 року.

✔ Наша постійна рубрика «горящая росія». Цього разу палає на нафтобазі в Кстово (Нижньогородщина), вже вдруге, минулого разу вона горіла у березні. База у Кстово належить «Лукойлу».

✔ Ще сім європейських країн виступили проти участі лаптів у наступних Олімпійських іграх. Загалом проти виступають близько 40 країн.

✔ У власність України передано залізну руду Алішера Усманова. Це майже 170 тис. тонн залізної руди орієнтовною вартістю 1,8 млрд грн, нагадаю, що її знайшли на підпільних складах на Одещині.

✔ Лапті почали ще активніше перевіряти свої бомбосховища. Мабуть ППО на даху вже не надто вселяє спокій. Там, де бомбосховища непридатні, на це забили х*й і вирішили використовувати метро. У якому помістяться далеко не всі 😈.

✔ Адвокатка з Маріуполя Маргарита Міхно, яка перебувала поблизу драмтеатру, коли почався російський авіаналіт, і вижила, відсудила у росії мільйон гривень моральної шкоди. Залишилося стягнути ці гроші

✔ Наша постійна рубрика «командырявые». Непереможна українська армія уколошкала цілого генерала, вдвшника Дмитра Ульянова, який командував полком татарстанських чмобіків.

✔ На росії х*йовенько з грошима – дефіцит федерального бюджету в січні становитиме 1,76 трильйона рублів. Це на 35% нижче за обсяг надходження доходів у січні 2022 року. Правда, це ще пов’язано з росіянськими бюрократичними нововведеннями, і згодом ситуація трохи виправиться, але, наприклад, нафтогазові доходи все одно впали порівняно з січнем 2022 майже вполовину.

✔ У Маріуполі знову пострілялися п’яні абізяни. Андрющенко написав: алкоголь у Маріуполі як союзник спротиву. Краще і не скажеш.

Пам’ятайте, брак русофобії шкодить майбутньому. 😉

Автори