10 хороших новин 20.01.2023

Валентина Емінова

✔ Непереможна українська армія відбила атаки копрокадаврів у районах населених пунктів Новоселівське і Білогорівка Луганської області; Верхньокам’янське, Краснополівка, Соледар, Красна Гора, Парасковіївка, Бахмут, Іванівське, Диліївка, Водяне, Мар’їнка, Побєда, Новосілка Донецької області; Мала Токмачка і Степове на Запоріжжі. Крилаті козаченьки і суворі ландшафтні дизайнери набили 16 скупчень лаптів, 3 позиції зеніток, пункт управління і склад боєприпасів.

✔ Португалія готує для нас 14 бронетранспортерів M113, вісім генераторів великої потужності, додаткові 120-мм боєприпаси та дві тони медичного і санітарного обладнання

✔ Німеччина виділяє на відновлення України ще €52 млн для забезпечення електроенергією, теплом і водою.

✔ У Києві затримали антиваксерку. Правда, звучить як новина з позаминулого століття? Але це антиваксерка не проста, а стремоусівська, бо він же у нас ще і організатор таки мітингів. Був 😂. Переставши боротися з тими, хто не хотів захворіти коронавірусом, ця особа просто продовжила поширювати усіляку кремлівську х*єту.

✔ Фінляндія анонсувала пакет допомоги з важким озброєнням на €400 млн, подробиці вирішили засекретити.

✔ Штати оголосили про новий пакет військової допомоги на $2,5 млрд. У пакеті: боєприпаси для Nasams, 8 систем ППО «Авенджер», 59 бойових машин піхоти «Бредлі» (БМП) з 590 протитанковими ракетами TOW і 295 000 снарядів калібру 25 мм; 90 бронетранспортерів «Страйкер» з 20 мінними установками; 53 протимінно-стійкі транспортні засоби із засідкою; 350 Хамві і ще купа всяких ніштяків для утилізації русні.

✔ А ще США готуються почати передачу нам конфіскованих у русні активів. Перші перекази від мін’юсту Держдепу можуть бути у найближчі місяці.

✔ Литва оголосила про «смертоносний пакет підтримки» з десятків зенітних установок L-70, боєприпасів і двох вертольотів Мі-8.

✔ Сербія відправляє нам обладнання для енергосистеми. Це та Сербія, яка раніше була найбільшим другом русні у Європі. Часи змінюються.

✔ А русня продовжує срати цеглою. Вже зеніток на урядові будівлі собі наставили, причому за класичною руснявою схемою – поки ці зенітки більш небезпечні для будівель, ніж для наших безпілотників. А ще більш небезпечні для психіки самої русні. Хоча… психіка русні, господи, про що це я.

Пам’ятайте, брак русофобії шкодить майбутньому. 😉

Автори