10 хороших новин 26.12.2022

Валентина Емінова

✔ Непереможна українська армія відбила атаки копрокадаврів у районах населених пунктів Новоселівське, Стельмахівка, Площанка, Невське і Червонопопівка Луганської області та Веселе, Яковлівка, Соледар, Бахмутське, Підгороднє, Бахмут, Курдюмівка, Майорськ, Водяне, Красногорівка і Мар’їнка на Донеччині. Крилаті козаченьки і ландшафтні дизайнери налупили лаптям шість скупчень і чотири пункти управління.

✔ НЛО сьогодні знову прилетіло на Енгельс, замочило трьох лаптів, серед них пілота бойової авіації, і влаштувало пожежу на 120 квадратів. При цьому русня кинулася стверджувати, що це їхня ППО знову збила український безпілотник і нічого такого не сталося. Лапті у соцмережах іронізують, що український безпілотник було збито на фюзеляжі російського бомбардувальника, і верещать, що командування знову приховує втрати.
Щоби дізнатися, що там тепер із літаками, треба дочекатися нових супутникових знімків. Так шо лапті, мабуть, увесь день і ніч клеїтимуть із картону, гівна і палок нові бомбардувальники, щоби з космосу виглядало так, ніби нічого не трапилося, наскільки вони відстала цивілізація, і втратили до них інтерес.

✔ У Криму провалився Новорічний сезон – мамулічки більше не хочуть святкувати Новий рік та Різдво в Алушті по-домашньому навіть із 70% знижкою, бо російському ППО не довіряють вже навіть найзапекліші патріоти дегенерати. На літо теж вже ніхера не бронюють. Такі стали, бл*ть, осторожні, аж нудно.

✔ Вагнерівці під Бахмутом записали звернення до військового командування, бо у них закінчилися снаряди. Два дуже грозних воєватєля у масках обурюються, що у них тут співучасники по ОПГ гинуть, а вони нічим не можуть допомогти.
Але підкріплення вже їде – Асєєв пише, що на Бахмутський везуть роту «пижиків» з довічного – ґвалтівників, людожерів, серійних вбивць. Так шо скоро воєватєлі не тільки не матимуть чим стріляти, а ще й боятимуться ходити в туалет по одному.

✔ Наша постійна рубрика «горящая росія». Цього разу фаєр-шоу дають у Новосибірську, місцеві пабліки повідомляють, що перед великою пожежею на складі було чути вибухи. Горіло на двох тисячах квадратів.

✔ Наша постійна рубрика «новини контрнаступу на Луганщині». Гайдай каже, що з Кремінної вже з’ї*ало військове лаптєноге командування.

Німеччина виділила €35 мільйонів на навчання та інші потреби українських дітей.

✔ Фінни придумали новий спосіб знущатися з русні. Вони помітили, що лапті, які не можуть купити деталі на свої іномарки через санкції, повадилися відряджати когось до них, щоби купити їх у фінських магазинах. Так шо тепер деталі в автомагазинах продаються тільки власникам машин із місцевими номерами.

✔ В Індії несподівано помер один із найбагатших російських депутатів, голова комітету з аграрної політики законодавчих зборів Володимирської області Павло Антов. Основна версія – самогубство. А за два дні до цього знайшли мертвим його попутника.
Нещасна любов?

✔ Україна ініціює процес виключення балалайні з Радбезу ООН та взагалі з ООН, бо вона ніколи не проходила правомірної процедури набуття членства і займає місце СРСР незаконно. Тупо приперлася туди після розвалу совка і прилипла як гівно до чемоданчика.
Цікаво, чи вистачить в ООН горішків на таке “небезпечне” рішення.

Пам’ятайте, брак русофобії шкодить майбутньому. 😉

Автори