10 хороших новин 30.11.2022

Валентина Емінова

✔ Непереможна українська армія відбила атаки лаптів у районах населених пунктів Стельмахівка Луганської області та Білогорівка, Бахмутське, Первомайське, Невельське і Мар’їнка на Донеччині. Крилаті козаченьки і ландшафтні дизайнери набили 15 скупчень макак, дві позиції зеніток, артилерійську систему і уронілі три дрони.
До російської пакетної армії приєдналися ще півтищі новобранців.

✔ Велика Британія включила у санкційний список голову ЦВК Еллу Памфілову. У компанію до Еллочки-людожерки додали віцепрем’єр-міністра РФ Дениса Мантурова, директора федеральної служби виконання покарань РФ Аркадія Гостєва, ростовського вертухая, який допомагав Вагнеру вербувати зеків, очільників Дагестану, Інгушетії, Калмикії та інших казкових почвар, загалом аж 22 штуки.

✔ Закінчив своє нікчемне життя «керівник міліції» Токмаку Олексій Кошель – безславно, зате з вогником, стараннями нашої артилерії. Токмак це у нас Запорізька область. А у Мелітополі у клубі окупантів, теж стараннями наших артилеристів, були танці льоду і полум’я. Закінчилося все фатально 😈.

✔ Московські попи, можливо, скоро нарешті почнуть приносити Україні користь. Розвідка заявила, що їх можуть долучити до обмінного фонду. І тут цілих два приводи тішитися. По-перше, повернуться додому ще кілька наших Героїв. По-друге, цих мракобісів нарешті виженемо. А ні, навіть три приводи – я відчуватиму щиру зловтіху, коли їм доведеться жити на росії.
Це доводить, що грішні попи потрапляють у пекло ще за життя 😈.

✔ Чернігівська міськрада заборонила у себе в місті Московський патріархат. А вони ж там блять просто все місто обсіли. Цікаво, як тепер буде.

✔ Експерти підрахували, що одного російського чмобіка зазвичай вистачає лише для однієї атаки на українські позиції. Одноразова російська армія🔥

✔ Одеська міськрада остаточно вирішила долю пам’ятника Катька №2 в пакеті. Кровожадну російську бабу знімуть з постаменту і перенесуть (а можна її теж на обмін полоненими?), а разом з нею і Суворова. Ібо, як казав Суворов: «Тяжело в учении, а российская армія до сих пор одноразовая йой, нє тяжело в учении, только когда сносишь первого Ленина…» Та дідько, народ, давайте толоку, як він там казав?😂

✔ У Пермі горіла ТЕЦ, їх електриці піздєц. Вигоріла тища метрів, наш Залужний молодєц 🥳
І ще у Брянській області красиво горіла велика нафтобаза, але для неї я рифму не придумала😂

✔ Поки русня витрачає мільйони, щоби відключити нам світло хоч на кілька днів, русняві діти у школах на півночі околівають у школах без опалення. 5-8 градусів тепла в класах у Алтайському краї, на стінах пліснява. І шо вони зробили? Правильно, не полагодили опалення, а розігнали дітей по домам. Хоча, зрештою, нахуй їм вчитися?

✔ Пам’ятаєте як Твєрь срала цеглою через танки з українськими прапорами на околицях міста? Так от, Твєрі офіційно заборонили срать. Кінець фільму, заборонили зйомки, поки твєряни самі собі геноцид не влаштували від хтонічєского ужаса. Зніматимуть тепер у павільоні, подалі від тих у кого срака скотчем не заліплена слабонєрвних
Так шо отака от у нас, друзі, репутація😊

Пам’ятайте, брак русофобії шкодить майбутньому. 😉

Автори