10 хороших новин 25.11.2022

Валентина Емінова

✔ Непереможна українська армія відбила атаки лаптів у районах населених пунктів Стельмахівка і Діброва Луганської області та Білогорівка, Яковлівка, Бахмутське, Бахмут, Опитне, Первомайське, Красногорівка, Мар’їнка і Новомихайлівка на Донеччині. Крилаті козаченьки, артилерія і ракетники накалапуцяли лаптям 14 скупчень, три позиції ЗРК і пункт управління.

✔ НАТО зробило нам корисний підгончик у вигляді глушників для дронів. Ну або від дронів. Коротче, щоб оця іранська х*йня тут не літала. В ідеалі би їх звісно перепрограмовувати, щоби діяли за принципом бумеранга.

✔ Ну про мальчіка в трусіках ви же знаєте. От де він весь цей час переховувався. Фактично терпів муки за віру святую московськую, а у вільний час співав у хорі. Знайшли у керівництва Чернівецько-Буковинської єпархії, крім цього оголеного херувіма, методички по сатанізму, тобто російську пропагандистську літературу, російський паспорт, фотки посвідчень лаптів і листування з московськими кураторами. Тупі якісь попи, знають же, що обшуки, чого ж вони так паляться.
А може, він якраз хотів те все у херувіма сховати, коли Служба Божа нагрянула? Як ви думаєте?

✔ В продовження теми – на Вінниччині облрада заборонила Московський патріархат. Шота тільки центральна влада чомусь тягне. Мабуть, хочуть нас порадувати на Різдво 😊.

✔ Вопіюща русофобія у Киргизстані. Там спікер парламенту закликав терміново замінити усі російські назви районів Бішкека на, ох*єть, які як ви думаєте? Киргизькі! Удачі вам, брати по оголтєлому нацизму. Коли забиратимете у російської мови статус офіційної, ми вам подаруємо цікавий рецепт коктейлю, що подається прямо у пляшці.

✔ Наша постійна рубрика «гієна огнєнная». Підмосковних чмобіків закинули у зону бойових дій, де ті виявили непереборне бажання жити, записавши відео (о, цей російський бунт, безсмислєнний і ще більш безсмислєнний). Жаліються, що з військової підготовки у них тільки блохи і виразка, здобуті ще до появи в окопах. Кажуть, що комбат втік, а їх кинули на розтерзання, і вони фарш. Ну просто музика для вух була би, якби не російська мова.

✔ Нідерланди визнали Росію державою-спонсором тероризму. А до цього Європарламент. Нічого страшного, що не у всіх було світло, щоби вчасно дізнатися про це і порадіти. Помста буде стравою, яку наші дипломати подадуть холодною, як наші батареї. І ви, бл*ді, нею вже нарешті вдавитесь 😈.

✔ Мера Харкова Ігоря Терехова оштрафовано за російську мову, бл*ть, я вже просто з цього факту кричу чаєчкою. Ми дожили, ми до цього дожили!
Терехов у зверненнях до мешканців міста в ефірі телемарафону застосував недержавну мову, і мовний омбудсмен штрафанув його на 3400 грн.

✔ З російського полону повернулися 50 наших Героїв: двоє офіцерів і 48 рядових та сержантів, у тому числі 19 оборонців Маріуполя і 7 – Зміїного.

✔ Кругом, кругом одні врагі. І Лукашенко, кажеться, тоже 3,14здець. Пюрефюрер заговорив про розвал Росії, яка поховає Білорусь під своїми уламками. Тобто він вже відкрито озвучує свої страхи. А майже нікому, крім нього і його колорадських жуків же, не страшно. А всі ж якраз на це і чекають 🥳.

Пам’ятайте, брак русофобії шкодить майбутньому. 😉

 

Фото: ОПУ

Автори