Вісті з фронтів. 04.10.2022

Костянтин Машовець

Вісті з полів російської мобілізації…

Загальна кількість наловлених “чмобіків” (частково мобілізованих) у першій хвилі, насправді, складає 91.2 тисячі тушок, а не “больше 200 тысяч”, як це полуофіційно розповсюджується в інфосфері відповідними структурами Кремля.

Мобілізаційне напруження російської системи мобілізації (тобто здатність одномоментно “обробити” – сформувати, підготувати, оснастити, озброїти і т.д) складає не більше 65-67 тисяч “забритих” резервістів.

Протягом найближчого місяця “перша черга” чмобіків, яку можливо буде використати з мінімальним сподіванням на її користь, не перевищить показник у 17-18 тисяч “підготовлених\відновлених” військовослужбовців з числа “першої хвилі”.

За думкою головного організаційно-мобілізаційного управління гш зс рф (ГОМУ ГШ ВС РФ), “проведение частичной мобілізації в ряде округов столкнулось с трудностями організационно-технического характера и ресурсной недостаточности” ©.

На мою особисту думку, практично вся “перша хвиля” поїде на доукомплектування вже розгорнутих підрозділів, частин та з’єднань угрупування російського війська, діючого на території України. Питання формування нових резервних компонентів (принаймні оперативного рівня) на сьогоднішній день виглядає для командування військ противника вкрай “дискусійним”.

Автори