Робоча поїздка Петра Порошенка до Черкас (фото, відео)

 

Петро Порошенко у Черкасах зустрівся з активістами волонтерського центру, який підтримує родини наших воїнів та переселенців, а також сім’ї з маленькими дітьми. Порошенко разом з депутатами від «Європейської Солідарності» привіз у волонтерський центр чергову партію допомоги.

Черкаська команда «ЄС» разом з волонтерами регулярно відправляє гуманітарні вантажі у Миколаїв та Харків. «Це вже такі сталі зв’язки, коли і продуктові набори, і дитячі товари, медичні товари відправляються харків’янам», – пояснює Порошенко.

«Ми також маємо турбуватися про наших поранених бійців, які віддали здоров’я для того, щоб зберегти, захистити Україну», – сказав Порошенко.

Він підкреслив, що ще одним пріоритетом є піклування про родини і дітей тих, хто загинув на фронті. «Зараз це буде нова програма, яка буде започаткована спільними зусиллями, які ми дуже цінуємо», – розповів п’ятий Президент.

Він додав, що у волонтерському центрі отримують допомогу не лише молоді родини, а й переселенці з Херсонщини.

«Ми маємо роботи все для того, щоб діти повернулися в Херсон внаслідок контрнаступу наших Збройних Сил. І ми віримо, що цей контрнаступ має бути розпочатий вже найближчим часом», – підкреслив Порошенко.

«Ми сформувалися і допомагали військовим та тим людям, які переховувалися у нас у бомбосховищі. Потім ми зрозуміли, що формат видачі зі складу родинам з дітками дуже незручний. І ми вирішили розділити і створити дитячий проект. Вибрали родини, де є дітки від 0 до 2 років, або вагітні жінки. Вони постійно у нас обслуговуються, можуть прийти раз на тиждень і взяти тижневу потребу харчування, памперсів – все, що потрібно», – розповідає депутатка Черкаської міськради Інна Бандура.

Депутатка розповіла, що регулярно завдяки Фонду Порошенка волонтерський центр видає продуктові набори. «Загалом зараз у нас понад 150 родин на обслуговуванні», – зауважує волонтерка.

«Окрім цього ми не перестаємо допомагати військовим. У нас є ще одне складське приміщення, забезпечена логістика, співпрацюємо з іншими волонтерами. Днями плануємо відвантажити продукти харчування у Миколаїв», – додає Інна Бандура.

«Наша команда робить великі кроки для допомоги військовим. Починаючи від машин, радіостанцій і закінчуючи тепловізорами. От таким єднанням усіх українців, коли кожен робить усе, що можливо для того, щоб допомогти людям, фронту, переселенцям, і допомогти тим, молодим родинам, які зараз цієї допомоги потребують – ми і робимо», – говорить Петро Порошенко.

Порошенко підкреслив, що радий бути в Черкасах, і подякувати тим, хто робить величезну роботу, надаючи гуманітарну допомогу.

«Ми також приїхали з вантажівкою і привезли ті подарунки, які вже завтра підуть по різним напрямкам. Ця співпраця є регулярною і вже традиційною. Не говорячи багато, ми дуже багато робимо», – резюмував Порошенко.

Джерело

 

Ірина Геращенко

Ці два солодких кавунчика, Ориночка і Артемчик, з Херсону. Вони народилися у лютому і за два тижні їх родина була змушена тікати з окупації. Малі посміхаки зараз живуть у Черкасах.

Команда Європейської Солідарності в перші дні вторгнення організувала в обласному центрі гуманітарний хаб для допомоги переселенцям. Щоденно близько сотні мам отримують тут памперси, дитяче харчування, одяг і іншу допомогу.

Разом з Петром Порошенком відвідали гуманітарний хаб і завезли чергову допомогу – сотні продуктових наборів від його фонду.

Черкаський міський осередок також збирає гуманітарну допомогу постраждалим від обстрілів регіонам, зокрема Харкову та Миколаєву, куди регулярно направляються продукти, медикаменти, одяг.

А обласна організація «ЄС» активізувала роботу волонтерського центру «Все для фронту», який працює з 2014 року.

Оксана Циганок щомісяця переганяє на фронт авто й іншу допомогу, в центрі плетуть якісні маскувальні сітки. Наші колеги на передовій просила подякувати за сітки, Юрій Луценко, завдання виконано!

Я дуже пишаюся нашою черкаською командою, яка є найбільш активною в регіоні в питаннях допомоги фронту і переселенцям.

Так тримати, друзі!
І від щирого серця дякую малій батьківщині, яка з великою любов’ю і турботою прийняла більше 120 тисяч біженців.

До речі, одна така родина з Кривого Рогу живе в сільській хаті моїх бабусі і дідуся.

Автори

,