Маємо знову звільнити Маріуполь

Ірина Геращенко

8 років тому за кілька днів після інавгурації президента Петра Порошенка легендарна 72 бригада і героїчний «Азов» звільнили Маріуполь. Потім було звільнено ще 2/3 окупованого Путіним Донбасу.

Потім ми всі разом відбудовували Маріуполь і Слов’янськ, Краматорськ і Лисичанськ, позбавляючи радянських назв Бахмут, Нью-Йорк, Покровськ, інші чудові міста і містечка Донеччини і Луганщини, відкриваючи там нові садочки, школи, театр в Сєвєродонецьку, допомагаючи адаптуватися на новому місці переміщеним вишам, реінтеграція звільнених територій була важливою складовою державної політики.

Маріуполь стрімко розвивався і при кожній зустрічі дивував – новими фонтанами, скверами, набережною, якою так пишалися місцеві жителі.

В 15 кілометрах поруч знаходилося розбомблене орками, заміноване, зруйноване Широкине, і цей контраст між прифронтовим Маріуполем і знищеним курортним селищем був найкращою ілюстрацією різниці між Україною і русскім миром…

Зараз різниця і блок пости між Широкиним і Маріуполем стерті… Русский мир зробив із прекрасного міста, що розвивалося, привид. Суцільне Широкине… всюди, куди приходять ці поганці.

Маємо звільнити Маріуполь знову. Вірю в це. Як і всіх Азовців, морпіхів і Тайру, медична база якої була між Маріуполем і Широкиним…

 

Колаж: Telegraf