Санкції на часі. 22.04.2022

Ростислав Павленко

Poсія стала світовим лідером щодо кількості санкцій, прийнятих проти однієї країни.

9 741 санкцій та обмежень проти російських юридичних та фізичних осіб було прийнято до 21 квітня (2 580 санкцій діяли з 2014 року, решта 7 161 було прийнято з 22 лютого 2022).

Як при цьому кількість переходить в якість – у традиційній рубриці «На дно». Огляд новин економічного виснаження московії.

1. ЄС має намір запровадити шостий пакет санкцій проти росії на початку наступного тижня. Новий пакет санкцій може містити “певну заборону” на імпорт російської нафти, а також відключення нових російських банків від SWIFТ.

2. Банкіри рф мають сумніви щодо швидкої можливості вільно купувати готівкову валюту. Голова ВТБ повідомив, що найближчим часом не варто розраховувати на можливість вільно купувати готівкову валюту в росії.

3. Росавіація попросила авіакомпанії підготуватися до польотів без використання глобальної супутникової навігаційної системи (GPS). Перевізникам слід оцінити ризики та обмеження, пов’язані зі збоями навігаційних приладів та бортових систем, а також відпрацювати з льотним складом дії на випадок збоїв у роботі супутникових систем навігації.

– Літайте літаками аерофлоту на концерти кобзона і хору ім. александрова, росіяни.

4. У рф закінчилися автомобілі Lada з автоматичною коробкою передач. Нових машин не буде на ринку ще щонайменше рік.

– А потім вони постачатимуться, певно, в обмін на продовольство.

5. Виробник туалетного паперу Zewa йде з московії. Шведська компанія Essity також володіє брендами товарів особистої гігієни Libresseта Libero.

Тож далі точно буде…

Автори