За місяць війни у хазяйновитих українців на Полтавщині вилучили 11 російських танків (фото)

Євген Рогачов, начальник поліції Полтавщини, повідомив:

«Від початку широкомасштабного вторгнення росії в Україну поліцейські Полтавщини спільно з СБУ, місцевими мешканцями та військовими, на межі Полтавської та Сумської областей, відбили у ворога понад 10 одиниць броньованої техніки, 8 кулеметів, 9 автоматів, 5 гвинтівок, 10 пістолетів, близько 4000 патронів різного калібру, 14 гранат та близько 200 одиниць інших боєприпасів.

Відтепер ця техніка та зброя служитиме силам оборони у боротьбі із загарбниками».

Шановні мешканці Полтавщини!

У разі виявлення в лісосмугах, лісах, полях чи на узбіччях доріг зброї, боєприпасів, військової техніки, інших небезпечних чи підозрілих предметів, негайно повідомте про це в поліцію на номер 102.

Також рекомендуємо громадянам, які знайшли та зберігають небезпечні знахідки у себе вдома, повідомити про це до поліції для подальшої добровільної їх здачі та використання силами оборони в боротьбі з окупантами.

Застерігаємо, що зберігати вдома вибухонебезпечні предмети та зброю небезпечно як для себе, так і для дітей, рідних, друзів та знайомих. Якщо ви бажаєте брати активну участь у протистоянні агресорові зі зброєю в руках, вступайте до лав Збройних сил України, Територіальної оборони, тісно співпрацюйте з правоохоронними органами задля безпеки наших громадян та перемоги над ворогом! Слава Україні!

Джерело

Автори