Це буде новий вагнергейт (відео)

Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Депутат Володимир Ар’єв оприлюднив вельми цікаве відео. Можливо, ви вже бачили або чули, що колишній генеральний прокурор Юрій Луценко анонсував вихід на цьому тижні інтерв’ю з суддею Миколою Чаусом, незаконно викраденим з території Молдови. Уривки цього інтерв’ю виклав Володимир Ар’єв.

Навіть з наведених уривків видно, що:

– Чауса викрали українські спецслужби;
– протягом викрадення Чауса били і кололи йому психотропні речовини;
– Чауса примушували оббріхувати Петра Порошенка. З нього не зізнання вибивали і не інформацію – його примушували на камери повторити те, що хотіли викрадачі.

 

Агов, громадяни. Якщо завтра хтось отак перейде дорогу служкам, як ви гадаєте, довго будуть примушувати оббрехати себе самого кожного з вас?

Очевидно, Володимир Ар’єв як досвідчений журналіст-розслідник оприлюднив лише маленьку частину розповіді Чауса. Найбільш смачне він залишив на повню демонстрацію інтерв’ю судді. Очевидно також, що для влади це буде навіть не новий Трухін. Це буде новий вагнергейт. Докази того, що зелені дилетанти вломилися українськими військовими на територію іншої, між іншим європейської держави. І що вчиняли тортури з метою розправи над політичними опонентами.

Просто усвідомте. Підлеглі квартиранта помічниці президента (без допуску до держтаємниці) Марії Левченко генерала Буданова (ГУР) по-бандитськи викрали з території іншої держави людину і потім примушували її давати покази в кращих традиціях НКВД. Такого скандалу Україна ще не знала.

Рекомендую подивитися. І слідкувати за виходом повної версії інтерв’ю. З того, що знаю я, – скоро буде.


Валерій Прозапас

Звичайно, зараз цинічні часи, і всі ми стали жорсткішими та непробивними, але слухаючи суддю Чауса, мені стало якось не по собі.

Викрадачі зробили з нього ледь не мем, демонструючи у відосиках в неприглядному стані, в одній білизні, беззахисного та смішного, але ж це було справжнє викрадення, справжні катування та позбавлення людини гідності буквально в прямому ефірі.

І все це для використання в брудній політичній грі проти Порошенка, від Чауса не просто вимагали дати свідчення, а заздалегідь підготовлені відповіді на питання.

Наскільки я розумію, він це робити відмовився, що змушує подивитись на ситуацію іншими очима.

Суспільство настільки оскотинили, що ми не надаємо цій історії того резонансу, якого вона заслуговує. Бо це подія нічим не менш знакова, ніж злив вагнерівців або офшори друзів президента, недарма так обурене було керівництво Молдови, що теж пройшло повз увагу українців.

Режим Коломойського-Зеленського розкрився ще з одного боку – схоже, ці відморозки використали спецслужбу в кращих традиціях НКВД СРСР для розправ з політичними опонентами, при цьому витерши ноги об права людини і бодай якісь норми моралі.

Це справжній міжнародний злочин, так само як зловживання владою, тортури та виконання злочинних наказів.
І ще це чергова цеглина для нашого стійла – бо ми нічим не відрізнятимемось від підданих якоїсь РФ, якщо нашим посадовцям це зійде з рук.

Автори

, ,