В Україну прибув третій борт зі зброєю США (фото, відео)

 

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» приземлився літак з новою партією додаткової оборонної допомоги зі США. Про це повідомляє Мілітарний.

Заступник Міністра оборони України Ганна Маляр підтвердила, що до України прибула нова партія оборонної допомоги.

«Чергова доставка міжнародної технічної допомоги від США для Збройних Сил вже в Україні. Наразі партію зустрічають колеги з Міноборони та Посольства США в Міжнародному аеропорту», – розповіла Ганна Маляр.

Зазначено, що у пакеті безпекової допомоги сучасне обладнання і боєприпаси оборонного призначення.

«Зміцнюємо обороноздатність! Вчергове дякуємо американським партнерам за підтримку та практичну допомогу. Разом ми сильніші, а світ безпечніший!», – підкреслила Ганна Маляр.

Україна очікувала на прибуття третього літака з партією летального озброєння від США, повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.

«Врешті-решт наші партнери збільшують кількість військової допомоги. І сьогодні ми зустрічаємо третій літак від уряду Сполучених Штатів у межах цієї допомоги, яка вже проголосована і підписана на суму 200 млн американських доларів, і сьогодні у нас буде вже третій літак із цією військовою допомогою», – сказав Резніков журналістам у кулуарах парламенту у вівторок.

Нагадаємо, 23 січня в Україну прибула друга партія оборонної допомоги від Сполучених Штатів у вигляді летального озброєння для Збройних сил.

Ніч на 22 січня в аеропорт Києва прибула перша партія оборонної допомоги (летальної зброї) зі Сполучених Штатів.

Перша партія включала 200 тис. фунтів (90 тонн) летальної зброї, зокрема боєприпаси для українських військових на лінії фронту. Окрім протитанкових ракет Javelin літак вперше привіз до України одноразові гранатомети SMAW-D.

Пакет допомоги був ухвалений президентом Байденом у грудні 2021 році. Також у США представили законопроєкт про ленд-ліз для захисту демократії в Україні, який має на меті спрощення надання військової допомоги Україні.

Фото © Twitter Олексій Резніков

Джерело


Кирило Данильченко

Третий борт в Киеве.

Клевещут, что только 300 ракет к “Джавелинам”, опять в массе ящики к боеприпасам со стрелковкой, выстрелы к гранатометам. Крайние три самолета – чисто летальное вооружение по фото.

ПТУР у нас уже хорошо за 1000 штук, скорее всего. Они, кстати, переснаряжаются планово – не так давно кто-то из стран Балтии возил в США на дефектовку и обслуживание. Так что если видите персонажа, рассказывающего про сроки, можете ему лося отвесить.

Показывают кино Кремлю – воздушный мост НАТО для страны-партнера. Может быть 77 пусковых, а может 277 пусковых уже. И кто знает, что еще без транспондеров и СМИ.