Влада Зеленського дедалі більше запозичує з методів Азарова. Готуються бути сусідами у Підмосков’ї?

У відчаї від власної неспроможності вести ефективну економічну політику – не кажучи вже про виконання обіцянок – влада Зеленського ударилась у практики, які Україна уже підзабула з часів Азарова.

Спочатку голосуванням за законопроект №5600 повертається практика «безакцептного» (тобто примусового) списання визначених податковою зобов’язань платників податків, суттєво розширяються повноваження податкової.

Далі міністр фінансів Сергій Марченко говорить про «непрямі методи» визначення податкових зобов’язань. Ще й ув’язав це з «добровільним» декларуванням доходів, яке виявилось не таким уже і добровільним і перетворюється на визискування з громадян додаткового податку, зокрема і з уже оподаткованих доходів.

Зеленський продовжує демонструвати спорідненість з часами Януковича не лише в залученні кадрів-«регіоналів», не лише у війні з опозицією і в активній роботі російських «кротів», але й у методах стягування поборів з громадян.

Азаров закінчив безславно, коротаючи дні у Підмосков’ї як зрадник. Схоже, його досвід надихає представників команди Зеленського.

Джерело

Автори