Волю не відібрати, забравши свободу

Юрій Бірюков

И это становится уже какой-то мрачной традицией – мы выкупаем военных из плена у Зеленского. Из плена его фантазий и его вранья, из плена его хотелок и иллюзий, которые превращаются в реальное сидение в клетке для боевых офицеров.

Два года назад мы выкупили генерала Марченко. За эти два года никаких особых изменений в самом по себе расследовании не произошло: дело рассыпалось еще тогда, а признать это зеленые не могут. А теперь представьте, что эти два года он мог провести в клетке. Изо дня в день, день за днем, каждый день. Если бы не мы.

Абсолютно такая же история и с генералом Павловским. Четыре месяца судов, и сумма залога снижена с полумиллиарда до 18 миллионов. И мы будем ее собирать, чтобы выкупить очередного заложника власти. И безусловно Петро Порошенко подключится – ведь он был и является настоящим Верховным Главнокомандующим.


Гліб Бабіч

І знову дежавю.

Знову гнила «кримінальна справа» з лайна, гілок і хворих фантазій. Знову бойового генерала, який виконував свої обов’язки, намагаються перетворити на злочинця. Увімкнувши режим «альтернативної реальності». Знову застава на багато мільйонів. Яких у військового немає і не може бути.

Тільки прізвище вже не Марченко, а Павловський. Але суть та сама.

У випадку з Марченком, як сову на глобус, на громадську думку намагалися надіти «погані бронежилети». За допомогою «думок експертів» і смішних «підвальних експертиз». Правда, бронежилети ці як носила, так і носить вся армія. І працюють вони так, як і повинні працювати бронежилети зазначеного класу в зазначених умовах. Але кримінальна справа нікуди не поділася. І купа військового народу «підвішені» їм в стані абсурду. Тобто «ми можемо зробити з вами все, що захочемо і коли захочемо».

Правда, Марченко на свободі. Тому що суму застави внесли саме ми з вами.

Тепер те ж саме з Павловським і «поганими катерами» для ВМФ, які й зараз успішно передаються у флот, на тлі яких з задоволенням знімається Зеленський, які є та які будувалися і вводилися в дію при повному контролі держави.

Але знову Печерський суд. І знову застава і кримінальна справа, яка теж розсиплеться. Тому що теж зліплена з абсурду.

Але дуже треба посадити решту відповідальних осіб армії на короткий поводок. За тим же принципом – «зробимо, що захочемо і коли захочемо». Щоб боялися і були слухняні. Щоб мовчали і не відкривали рота, дивлячись на треш, який відбувається з сьогоднішнім обвалом в забезпеченні армії та оборонному замовленні.

І щоб хоч якось, хоч ефемерно, хоч щось прив’язати до прізвища Порошенка.

Спочатку застава була фантастичною. Майже в півмільярда. Тепер вона «всього» 18 мільйонів гривень. І це «всього» теж абсолютно нереально для військового. І в цьому випадку «застава» – це знову плата за заручника. Заручника цієї недолугої, але дуже здібної до терору влади.

Так що знову дежавю. Знову внизу поста реквізити. І знову ми збираємо «гроші на викуп».
І знову в цьому братиме участі Порошенко. Він теж не кидає своїх.
Як же це все дістало.

Тільки для Привата:
5169 3305 2158 3853 (Приват24)

Для інших банків:
IBAN рахунок
UA483052990000026000026201853
Код ЄДРПОУ/ІПН: 42992954
Найменування отримувача:
ГО СОЛIДАРНА СПРАВА ГРОМАД
Призначення платежу: благодійна безповоротна допомога на користь ГО 

 

Шарж © Юрій Журавель

Автори

Усі відео